کارمانیا

گردهمایی X۳۳ s سواران در پارک آبشار تهران

عصر خودرو: پس از برگزاری موفقیت آمیز سری نخست گردهمایی در روز ۲۸ مهر ۹۶، پس از گذشت ۴ ماه، جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ برای بار دوم گردهمایی ایکس۳۳اس سواران در پارکینگ شماره ۳ پارک آبشار تهران برگزار شد و تعدادی از اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو گرد هم آمدند.

گردهمایی X۳۳ s سواران در پارک آبشار تهران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲:۰۰
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • گردهمایی X33 s سواران در پارک آبشار تهران

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، شاید به جرات بتوان ام‌وی‌ام ایکس33 را از اولین خودروهای شاسی بلندی پرطرفدار تولیدی نام برد که توانست در طی حضور مداوم خود در بازار ایران و عرضه سه نسل مختلف خود طرفداران زیادی را به خود معطوف کند. عرضه این محصول در کنار افزایش تولید و کیفیت روز به روز آن گواه موفقیت این شاسی بلند شهری است.
جمعه 27 بهمن ماه، تعدادی از مالکان ایکس33اس در پارکینگ پارک آبشار گرد هم آمدند تا تجربیات و دانسته های خود را به اشتراک بگذارند. با توجه به هماهنگی های انجام شده، در این گردهمایی مدیر بازاریابی برند ام وی ام نیز حضور داشت تا از نزدیک شنونده صحبت های مالکان حاضر باشد و تعاملی سازنده بین شرکت و تیم هواداران این خودرو را رقم بزند. همچنین کارشناسان باشگاه مشتریان شرکت و واحد ارتباط با مشتری شرکت مدیران خودرو نیز حضور پررنگی داشتند و مشارکت قابل توجهی در بحث و گفتگوهای انجام شده از خود نشان دادند. در کنار این تیم، دو خودرو امداد نیز با هدف پاسخگویی به سوالات احتمالی آنها از طرف شرکت مدیران خودرو در این جمعه حاضر شدند و نکاتی را در خصوص نگهداری و تعمیرهای دوره ای یادآور شدند. حضور جناب آقای زندیه به عنوان یکی از مشتریان وفادار شرکت مدیران خودرو که اخیرا در نمایشگاه خودرو اصفهان از ایشان تقدیر به عمل آمد نیز از دیگر قسمت های جذاب این گردهمایی بود. اشتراک گذاری دانسته های سفر و برخی باید‌ها و نباید‌های ضروری در این جمع دوستانه انجام شد تا لذت سفر با این شاسی بلند پرطرفدار لذت بخش تر باشد.
توجه و رویکرد شرکت مدیران خودرو در همراهی و حضور مستمر در مراسم های گردهمایی مالکان خودروهای برند ام وی ام، بهبود مستمری را باعث شده است که در نهایت منتج به ارتقاء جایگاه مشتریان، تکریم و پیگیری اولویت های آنان شده است. توجه به این امر حائز اهمیت می باشد که امروزه حفظ و نگهداشت سرمایه های یک شرکت که مشتریان آن می باشد، می تواند مهمترین اولویت سازمانی شمرده شود و تضمینی برای ارتقاء و ثبات تصویر ذهنی ارزشمند و قابل اطمینان به حساب آید.
در انتهای مراسم نیز از طرف شرکت مدیران خودرو هدایایی به رسم یادبود به مالکان خودرو ایکس 33 اهدا شد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط