رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

طی نوروز امسال انجام شد؛

جابجایی ۲۸۰۰ گردشگر در کرمانشاه با تور رایگان گردشگری تاکسیرانی

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه از جابجایی بیش از ۲۸۰۰ گردشگر در کرمانشاه با تور رایگان گردشگری این سازمان طی نوروز ۹۷ خبرداد.

جابجایی ۲۸۰۰ گردشگر در کرمانشاه با تور رایگان گردشگری تاکسیرانی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سجاد سلیمانی  با اشاره به اینکه این تور رایگان گردشگری تاکسی رانی کرمانشاه از تاریخ 29 اسفندماه 96 الی 13 فروردین 97 در میدان طاق بستان با چندین دستگاه تاکسی ون در خدمت مسافران و گردشگران نوروزی بود، اظهار داشت: مسافران و میهمانان نوروزی از میدان طاق بستان توسط خودروهای اختصاصی این تور رایگان، به اماکن تاریخی ودیدنی شهر منتقل می شدند.

  وی افزود: تور رایگان یکروزه گردشگری نوروز 97 چند سالی است که توسط سازمان تاکسیرانی و به منظور ارتقاء سطح آگاهی های شهروندان از مناطق گردشگری طبیعی و تاریخی کرمانشاه اجرا می شود.

  سلیمانی گفت: همچنین برای راهنمایی گردشگران و مسافران نوروزی در ایام نوروز، از رانندگی که آموزش های لازم در زمینه آشنایی با صنعت گردشگری و توریسم  دیده‌اند، جهت راهنمای گردشگران ومسافران  نوروزی استفاده شد.

  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با اشاره به استقبال بی نظیر از این طرح در ایام نوروز، گفت: بیشترین بازدید گردشگرانی که توسط این تاکسی ها هدایت و جابجا شدند، تکیه معاون الملک، بازار سنتی، بناهای تاریخی و همچنین مکانهای گردشگری بود.

  سلیمانی خاطر نشان کرد: سازمان تاکسیرانی کرمانشاه در ایام نوروز همچنین از میهمانان نوروزی با سوغات محلی شهر کرمانشاه استقبال و پذیرایی می کرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط