اوتو ۳۶۰

تعیین میزان افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی در تهران

عصر خودرو- عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در کمیسیون‌های شورا خبر داد و گفت: به زودی لایحه افزایش کرایه‌ها در صحن مطرح خواهد شد و پس از تایید فرمانداری پیش بینی می‌شود تا اواسط اردیبهشت اجرا شود.

تعیین میزان افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی در تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، زهرا نژادبهرام با اشاره به بررسی لایحه تعیین کرایه‌ها اتوبوس، مینی بوس و تاکسی اظهار کرد: پس از تصویب یک فوریت این لوایح قرار شد میزان افزایش کرایه‌ها در کمیسیون‌ها اصلی و فرعی شورای شهر تهران بررسی شود.

  وی تصریح کرد: بر همین اساس این لوایح در دستور کاری کمیسیون‌ها  قرار گرفته و در نهایت کمیسیون ها به افزایش کرایه‌ها در سال جاری رای دادند.

  نژاد‌بهرام ادامه داد: بدین ترتیب  افزایش 10 درصدی اتوبوس‌های بخش عمومی و افزایش 15 درصدی اتوبوس‌های بخش خصوصی و افزایش 12.5 درصدی نرخ کرایه انواع تاکسی مورد تایید اعضای شورای شهر تهران در کمیسیون ها قرار گرفته است.

  عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: در جلسه هفته آینده لایحه تعیین نرخ کرایه‌ها اتوبوس،مینی بوس و تاکسی در صحن شورا بررسی و بعداز تصویب برای تایید به فرمانداری ارسال خواهد شد و در صورت موافقت فرمانداری پیش بینی می‌شود تا اواسط اردیبهشت کرایه‌ها افزایش یابد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط