کارمانیا

ثبت اعتراض خبرنگاران برای عدم دریافت طرح ترافیک از امروز

عصر خودرو- از بعدازظهر امروز خبرنگارانی که مجوز طرح ترافیک دریافت نکردند می‌توانند به سامانه طرح my.tehran.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت کنند و البته باید مدارک خود را مجدداً بازبینی و در سامانه بارگذاری کنند.

ثبت اعتراض خبرنگاران برای عدم دریافت طرح ترافیک از امروز
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، شهرداری تهران امسال برای توزیع آرم طرح ترافیک در بین خبرنگاران شرایط مختلفی در نظر گرفت.

  شورای شهر طی مصوبه‌ای اعلام کرد که بر اساس قوانین و چارچوب‌ها شهرداری باید به خبرنگارانی که خبرنگار بودنشان محرز است آرم طرح ترافیک ارائه کند.

  بر این اساس، شهرداری تهران ارسال 10 اثر در 6 ماه پایانی سال 96 یا تصویر بیمه‌نامه خبرنگاری به همراه یک برگ معرفی‌نامه از رسانه مربوطه را شرط احراز هویت خبرنگاران عنوان کرد.

  تا قبل از اینکه خبرنگاران مدارک خود را ارسال کنند محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: تمامی خبرنگارانی که خبرنگار بودنشان محرز است آرم طرح ترافیک دریافت می‌کنند.

  بعد از چند روز شهرداری تهران از بین خبرنگارانی که آثار خود را ارسال کرده بودند تعدادی از اسامی را لیست کرد و به رسانه‌ها فرستاد و  از آنها خواست تا از بین این افراد تعداد کمی را انتخاب کنند چرا که سهمیه‌ها محدود است.

  بدین ترتیب تعداد زیادی از خبرنگاران واقعی نتوانستند تاکنون ‌آرم طرح ترافیک دریافت کنند.

  از بعدازظهر امروز خبرنگارانی که مجوز طرح ترافیک دریافت نکردند می‌توانند به سامانه طرح my.tehran.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت کنند و البته باید مدارک خود را مجدداً بازبینی و در سامانه بارگذاری کنند.

  تنها درخواست‌هایی قابل بررسی است که به نشانی reporter-traffic@tehran.ir دریافت شده باشد. درخواست‌های حضوری، تلفنی و از طریق شبکه‌های اجتماعی قابل رسیدگی نیست، ایمیل‌ها باید با موضوع درخواست تجدیدنظر ارسال شود و در داخل آن نام فرد متقاضی، رسانه محل اشتغال و کد ملی وی درج شده باشد.

  اگر متقاضی نقص مدارک داشته و یا قصد ارسال مدارک جدیدی دارد می‌تواند فایل آن را به پیوست ایمیل کند.

  برای تمام متقاضیان تأیید شده پنج‌شنبه 13 اردیبهشت پیامک ارسال شده است اما این احتمال وجود دارد که به علت بسته بودن پیامک تبلیغاتی و یا اختلال در سیستم به معدود افرادی پیامک ارسال نشده باشد معیار قطعی تأیید شدن طرح ترافیک خبرنگاری برای فرد درج عبارت دارای سهمیه به رنگ سبز در مقابل مشخصات خودروست. متقاضیان می‌توانند برای بررسی این موضوع به سامانه مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
  آرشیو