کارمانیا

استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از متروی تهران

عصر خودرو- مدیر ارتباطات شرکت بهره برداری مترو گفت: در سه روز نخست برگزاری نمایشگاه کتاب حدود ۴۳۶ هزار سفر با این ناوگان حمل و نقل درون شهری انجام شد.

استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از متروی تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن محمدیان مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران و حومه با استقبال خوب بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روبرو شده است. به طوریکه تنها در سه روز نخست برگزاری نمایشگاه 435 هزار و 933 سفر با این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری در دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی انجام شد.

  محمدیان با اشاره به افزایش ظرفیت جابجایی خطوط یک و سه متروی تهران به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: قرار گرفتن دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه شهید بهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی تهران سبب شده تا بهترین راه برای دسترسی به نمایشگاه بین‌المللی کتاب، استفاده از مترو باشد و خوشبختانه در این چند روز شاهد استقبال خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از متروی تهران بودیم.

  وی در خصوص تسهیلات متروی تهران و میزان جابجایی مسافر توسط این ناوگان در سه روز نخست برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: در روز چهارشنبه 12 اردیبهشت 97، میزان حرکت های مسافری در خط یک متروی تهران از 386 حرکت به 410 حرکت افزایش یافت؛ همچنین میزان اعزام قطارها در خط سه متروی تهران هم از 222 حرکت به 238 رسید تا در مجموع شاهد انجام 110 هزار 160 سفر در دو ایستگاه متروی شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) باشیم.

  وی در خصوص میزان جابجایی مسافران نمایشگاه کتاب در روز پنجشنبه 13 اردیبهشت 97 نیز اظهار داشت: در این روز نیز میزان حرکت قطارها در خط یک از 350 حرکت به 390 حرکت و در خط سه متروی تهران از 222 حرکت به 238 حرکت افزایش یافت و در مجموع 182 هزار و 886 سفر در دو ایستگاه متروی شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) انجام شد.

  مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ادامه داد: در روز جمعه 14 اردیبهشت 97 نیز 142 هزار 887 سفر در دو ایستگاه متروی شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) انجام شد. در این روز حرکت های مسافری خط یک از 259 حرکت به 333 حرکت افزایش یافت و حرکت های مسافری خط 3 هم از 164 حرکت به 214 حرکت رسید.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ترافیک سطح شهر قطعاً استفاده از مترو بهترین سریع ترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله برای رسیدن به نمایشگاه بین‌المللی کتاب است و شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه نیز تا روز پایانی برگزاری نمایشگاه آمادگی ارائه خدمات حداکثری به بازدید کنندگان را دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
  آرشیو