SKG

دانلود کنید

شماره چهارم «خودروامروز» دیجیتال منتشر شد

عصر خودرو- شماره چهارم «خودروامروز» دیجیتال با هدف انتشار نشریه ای با رویکرد نوین و امکان مشاهده ویدیو و مطالعه مطالب در قالب یک فایل دیجیتال منتشر شد.

شماره چهارم «خودروامروز» دیجیتال منتشر شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»،هفته نامه خودروامروز با سابقه بیش از 10 سال انتشار در روزنامه فروشی های سراسر کشور در راستای گسترش حوزه های تحت پوشش در زمینه خودرو و موتورسیکلت 13 عنوان ضمیمه تخصصی را نیز به مخاطبان خود عرضه کرده است. با افزیش رونق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در کشور لزوم ارائه نشریه ای متفاوت با امکانات بیش تر در راستای ارائه محتوای خودرویی به سبکی نوین، نسخه دیجیتال این نشریه که هر هفته به موضوعی خاص از 13 عنوان ضمیمه تخصصی اختصاص دارد به صورت دیجیتال منتشر خواهد شد. شماره نخست این نشریه هم اکنون برای دانلود به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار دارد. نخستین شماره نشریه «خودروامروز» دیجیتال به مطالب تخصصی در زمینه راهنمای خرید خودرو به همراه جدیدترین شرایط فروش اختصاص دارد.

  این نشریه دیجیتال به مخاطبان امکان مشاهده ویدیو های مرتبط با مطالب، مشاهده لینک های درج شده و ... را می دهد و به همین منظور نماد هایی در کنار مطالب قرار دارد که با کلیک بر روی آن ها به صفحات مورد نظر متصل خواهید شد و ویدیو ها نیز به نمایش در خواهند آمد.
  از مهم ترین عناوین چهارمین شماره «خودروامروز» دیجیتال می توان به مقایسه رنو سیمبل و پژو 301 در بازار کشور، نگاهی به ویژگی های فولکس‌واگن پاسات و تیگوان و بررسی وضعیت آنها در بازار داخلی، گشتی در بازار سدان های 100 تا 150 میلیون تومانی بازار آزاد، معرفی 10 هاچبکی که در بازار صفر کیلومتر ها قابل خریداری هستند، مروری بر افزایش قیمت بی‌سابقه خودرو های تجاری در ماه های اخیر، بررسی لزوم وجود محصولات چینی با قیمت مناسب در بازار خودرو های سنگین کشور، بررسی مشخصات و ویژگی های شاسی‌بلند جدید نیسان در ایران، معرفی هیجان‌ساز ترین خودرو های زیر 100 میلیون تومان بازار کشور و ده ها مطلب خواندنی دیگر اشاره کرد.


  برای دانلود نخستین شماره «خودروامروز» دیجیتال روی "این لینک" کلیک کنید.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط