مدیران خودروکارمانیا

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجل خبر داد:

سه‌شنبه آینده؛ نشست فوق‌العاده کمیسیون صنایع درباره افزایش قیمت خودرو

عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری نشست فوق‌العاده این کمیسیون در هفته آینده برای بررسی افزایش قیمت خودرو خبر داد.

سه‌شنبه آینده؛ نشست فوق‌العاده کمیسیون صنایع درباره افزایش قیمت خودرو
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خانه ملت ، حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از نشست فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی افزایش قیمت انواع خودرو در هفته آینده خبر داد و گفت: این نشست در روز سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

  وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است آقای شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز نمایندگانی از شورای رقابت و شرکت‌های خودروسازی در نشست روز سه‌شنبه هفته‌ آینده کمیسیون حضور داشته باشند.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: قرار است در جلسه روز سه‌شنبه هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در نشست 3 ساعته‌ای، علل و عوامل افزایش قیمت خودرو را بررسی کنیم.

  نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس از وضعیت بازاز خودرو و قیمت‌های آن انتقاد و تأکید کرد: دولت باید برنامه‌ریزی منسجمی برای کنترل بازار خودرو انجام دهد، این وضعیت برای مصرف‌کنندگان قابل پذیرش نیست.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قرار است در کمیسیون صنایع به‌طور جدی مسئله افزایش بی رویه قیمت در انواع خودروها را بررسی و گزارش نهایی آن را تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان کنیم.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط