مدیران خودروکارمانیا

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان خبر داد:

پیش‌نویس سند توسعه صنعت خودروسازی در استان سمنان تدوین می‌شود

عصر خودرو- سمنان- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: باهدف ارتقای صنعت خودروسازی، پیش‌نویس سند توسعه این صنعت در سطح استان تدوین می‌شود.

پیش‌نویس سند توسعه صنعت خودروسازی در استان سمنان تدوین می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، علی‌اصغر جمعه‌ای ضمن بیان اینکه پیش‌نویس سند توسعه صنعت خودروسازی استان سمنان تدوین می‌شود، تأکید کرد: این استان توان تبدیل‌شدن به یکی از قطب‌های تولید خودرو در کشور را دارد که با تدوین سند توسعه و همچنین جذب سرمایه‌گذار در سایه حمایت تولیدکنندگان می‌توان شاهد این مهم بود.

  وی بابیان اینکه در استان سمنان واحدهای تولیدی قطعات و خودروسازی موفقی وجود دارد، افزود: تعیین موقعیت استان در حوزه خودرو یکی از اولویت‌های مسئولان اقتصادی محسوب می‌شود.

  حضور سرمایه‌گذاران بخش خودرو نیازمند اهتمام مسئولان

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان بابیان اینکه صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی دو ظرفیت عظیم استان محسوب می‌شوند، گفت: با سرمایه‌گذاری بر روی این دو بخش می‌توانیم شاهد اشتغال خوبی در سطح استان و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی باشیم.

  جمعه‌ای بابیان اینکه توسعه صنعت استان سمنان بر روی صنعت خودروسازی برنامه‌ریزی‌شده است، گفت: یکی از اولویت‌های دولت در این حوزه جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی است که در این راستا در همایش اسفندماه 96، بسته‌های سرمایه‌گذاری خوبی ارائه شد.

  وی با بیان اینکه شهرک صنعتی سمنان زیرساخت جذب سرمایه گذاران را دارد، گفت: برای حضور سرمایه‌گذاران بخش خودروسازی باید تلاش مضاعف کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط