رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

۴۴۹ محل پارک خودرو در طرح کارت پارک خرم آباد تعیین شد

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد گفت: با اجرای طرح کارت پارک در این شهر طی ۲ ماه گذشته، ۴۴۹ محل پارک خودرو برای رانندگان تعیین شده است.

۴۴۹ محل پارک خودرو در طرح کارت پارک خرم آباد تعیین شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، محمد فتحی بیرانوند افزود: این طرح بر اساس یک قرارداد پنج ساله با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود.
  وی اظهار داشت: فاز نخست طرح در معابر اصلی و پرتردد از جمله خیابان امام خمینی (ره) تا 12 برجی، خیابان آیت الله کاشانی و شهدا اجرایی شده که نتیجه مطلوبی داشته است.
  وی ادامه داد: توزیع عادلانه فضای شهری، امکان دسترسی قانونی و ساماندهی شده به فضای پارک، افزایش امنیت خودرو و نظم ترافیکی از جمله نتایج حاصل از اجرای این طرح به شمار می رود.
  فتحی بیرانوند با اشاره به استخدام حدود 20 پارکبان در این طرح گفت: این افراد دارای یک دستگاه الکترونیکی هستند که برچسب‌های خودروها را بارکد می‌زنند تا هزینه‌ پارک وسیله نقلیه به صورت الکترونیکی دریافت شود.
  مدیرعامل سازمان حمل‌ و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: رانندگان می‌توانند نسبت به خرید برچسب طرح از پارکبان ها اقدام کنند چراکه با داشتن این برچسب، هزینه پارک خودرو در نیم ساعت اول رایگان است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط