مدیران خودروکارمانیا

بنزین«۲۱۹۰»

پرونده افزایش قیمت یا سهمیه‌بندی بنزین بسته شد

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تاکنون هیچ تصمیمی درباره تغییر قیمت بنزین از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی گرفته نشده است.

پرونده افزایش قیمت یا سهمیه‌بندی بنزین بسته شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو»  به نقل خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا صادق آبادی عصر دیروز در حاشیه بازدید از یک جایگاه عرضه بنزین در جاده آمل به محموآباد اظهار کرد: هیچ گونه مشکلی در تولید و توزیع بنزین مورد نیاز در جایگاه‎های عرضه سوخت وجود ندارد.

  وی تولید کنونی روزانه بنزین در 10 پالایشگاه کشور را بیش از 90 میلیون لیتر اعلام کرد و ادامه داد: این میزان تولید در نیمه نخست پارسال، 63 میلیون لیتر و سه ماه پایانی 96 حدود 78 میلیون لیتر بود و هم‌اکنون به حدود 90 میلیون لیتر رسیده است.

  مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی گفت: هم اکنون تامین بنزین مورد نیاز استان‎های شمالی با خطوط لوله سراسری از پالایشگاه‎های تولیدی کشور به ساری و رشت منتقل می‌شود و با نفتکش‌های جاده‌پیما به انبار نفت چالوس در غرب مازندران حمل می‌شود.

  * جایگاه‌های بنزین غرب مازندران تعطیل نیست

  صادق آبادی، خبر تعطیلی جایگاه‎های عرضه بنزین در غرب مازندران را رد کرد و افزود: هیچ یک ازجایگاه‎های عرضه سوخت در غرب مازندران و گیلان تعطیل نیست وحتی 40 میلیون لیتر بنزین مازاد نیز از طریق خطوط لوله سراسری به انبارهای ساری ورشت تزریق شده است.

  وی تاکید کرد: به هیچ وجه کمبود بنزین در شمال و در کل کشور وجود ندارد ومردم نیز هیچ نگرانی و دغدغه‌ای بابت تامین بنزین مصرفی نداشته باشند.

  قیمت بنزین تغییر نمی‌کند

  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی همچنین در پاسخ به برخی نگرانی‎ها درباره قیمت بنزین نیز گفت: تاکنون هیچ تصمیمی درباره تغییر قیمت بنزین از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی گرفته نشده است.

  افزایش تولید بنزین تا 107 میلیون لیتر در سال جاری

  وی همچنین به برنامه‌های حمایتی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی برای افزایش ظرفیت کنونی تولید بنزین در کشور خبر داد و گفت: با فعال شدن فاز سوم خط تولید ستاره پالایشگاه میعانات گازی خلیج فارس ظرفیت نهایی تولید بنزین کشور به حدود 107 میلیون لیتر در روز می‌رسد.

  معاون وزیر نفت گفت: در تولید، انتقال و توزیع بنزین و دیگرفرآورده‎های نفتی، مجموعه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی شبانه‌روز در حال فعالیت هستند تا مشکلی در تامین سوخت شهروندان به وجود نیاید.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۴۳۳
   • شماره ۴۲۲
   • شماره ۴۲۲
   • شماره ۴۱۰
   • شماره ۴۰۹
   • خودرو امروز پلاس
   • خودرو امروز
   • شماره ۴۰۵
   • شماره ۴۰۵
   آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
   آرشیو