پیت استاپ

فرصتی برای تجربه ای نو ؛

خرید و فروش خودروهای کارکرده و نو بی ام دبلیو و مینی توسط پرشیا خودرو

عصر خودرو- پرشیا خودرو جهت رفاه علاقه مندان به خودروهای بی ام دبلیو و مینی وهمچنین رفاه حال مالکان این خودروها که قصد فروش خودروی خود یا تعویض آن به مدل های نو BMW را دارند خدمات جدید و متمایزی را به آنها ارائه می دهد .

خرید و فروش خودروهای کارکرده و نو بی ام دبلیو و مینی توسط پرشیا خودرو
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، در طرح سراسری خرید خودروهای بی ام دبیلو و مینی، پرشیا خودرو خودروهای با مدل 2013 به بالا با کارکرد حداکثر کارکرد 60.000 کیلومتر را از مالکان خریداری می کند در این طرح  پرداخت وجه خودرو به مالکان بصورت به روز انجام می شود همچنین کلیه فرآیند نقل و انتقال خودرو توسط پرشیا خودرو انجام می پذیرد و احتیاجی به انجام فرآیند نقل وانتقال توسط مالک  و حضوردر مرکز شاره گذاری نیست . همچنین خودروها با قیمت روز بازار خریداری می شوند .
  بدین ترتیب مالکان خودروهای بی ام دبیلو و مینی می توانند با آسایش و در کوتاهترین زمان خودروی بی ام دبیلو یا مینی خود را به پرشیا خودرو واگذار کنند و بهای آن را در یک روز کاری دریافت نمایند بدون آنکه درگیر پروسه های نقل و انتقال خودرو  بشوند .
  همچنین امکان خرید خودروهای صفر کیلومتر مینی و بی ام دبلیو نیز در کنار مدل های دست دوم مهیا است واین خودروها با قیمت روز و مناسب خریداری می شوند .
  در بخش دوم این طرح فروش خودروهای بی ام دبلیو و مینی کارکرده قرار دارد .خودروها با گارانتی یک تا سه ساله پرشیا خودرو عرضه می شوند ،در نتیجه خریدار می تواند با اطمینان کامل از سلامت خودرو اقدام به خرید کند . همچنین جهت رفاه خریداران  خودروها با اقساط تا 24 ماهه به همراه بیمه بدنه به خریداران عرضه می شوند .

  قیمت های مناسب و رقابتی از مزایای خودروهای عرضه شده در این طرح است . همچنین در طرح فروش نیز فرایند نقل و انتقال خودرو بطور کامل توسط پرشیا خودرو انجام می پذیرد و خریدار خودروی خود را پلاک شده و بدون هیچ مشکلی از محل شرکت دریافت می نماید و احتیاجی به حضور فیزیکی خریدار در مراکز نقل و انتقال خودرو نیست علاقه مندان جهت اطلاع از جزییات بیشتر خرید و فروش خودروهای بی ام دبلیو و  مینی می توانند با شماره تلفن 4591 تماس بگیرند یا به وب سایت شرکت به آدرس https://persiakhodro.ir مراجعه نمایند .

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۵۹
  • ۴۵۷
  • ۴۵۶
  • ۴۵۵
  • ۴۵۴
  • ۴۵۳
  • ۴۵۲
  • ۴۵۱
  • ۴۵۰
  آخرین بروزرسانی ۷ روز پیش
  آرشیو