برنج

نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد ۹۷ (۵)

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد گشایش یافت

عصر خودرو- هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته این صنعت روز سه شنبه با حضور ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد گشایش یافت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، علیرضا هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی ها و دستاوردهای صنعت خودرو ایران و خودروسازان خارجی حاضر در بازار کشور، برپا شده است.
  وی بیان کرد: 130 شرکت توانمند داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی فعال در زمینه های ساخت خودرو، قطعه سازی، توزیع و فروش قطعات، نرم افزارهای مرتبط با صنعت خودرو، ماشین آلات و صنایع وابسته، تولید خودروهای بزرگ و موتورسیکلت و شرکت های خدماتی بیمه در این نمایشگاه حضور دارند.
  وی اظهار داشت: 100 شرکت داخلی و 30 نمایندگی از شرکت های خارجی در این نمایشگاه مشارکت دارند.
  مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: مشارکت کنندگان محصولات خود را در فضایی به مساحت 355 هزار مترمربع در سالن های بهار، ابوسعید، مولوی، عطار، فردوسی، بی2، هشت ضلعی و فضای باز به نمایش گذاشته اند.
  وی برگزاری 2 همایش تخصصی در حوزه بورس، نحوه حضور شرکت کنندگان در بورس، پنل تخصصی در حوزه قطعه سازی و لوازم یدکی، برگزاری خودروهای کلاسیک، آفرود و تست درایو خودرو را از برنامه های جنبی این نمایشگاه برشمرد.
  هوشنگ نژاد اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد قوی ترین رویداد نمایشگاهی این شهر است که هر سال برگزار می شود و مورد استقبال مسئولان و فعالان این صنعت قرار می گیرد.
  وی افزود: در خلال این نمایشگاه هیات تجاری افغانستان نیز حضور یافته و همچنین از یکی از خودروهای جدید شرکت سایپا رونمایی می شود.
  هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته این صنعت که از امروز آغاز به کار کرد، تا 19 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد دایر خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط