رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

مدیرعامل گروه سایپا خبر داد:

طرح های فروش متنوع به منظور مدیریت بازار

عصر خودرو- مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: با هماهنگی وزارت صنعت معدن و تجارت طرح های متنوع فروش آماده شده است که در موقع لزوم اجرا خواهد شد و امیدواریم به این طریق بتوانیم درخواست های کاذبی که در بازار ایجاد می شود را به نحو مناسبی مدیریت کنیم.

طرح های فروش متنوع به منظور مدیریت بازار
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به همراه جمعی از مدیران ارشد گروه به منظور بررسی مشکلات و مسایل شبکه نمایندگی ها و همچنین دریافت نظرات مشتریان در خصوص طرح پیش فروش اخیر گروه سایپا به صورت سرزده از چند نمایندگی گروه سایپا بازدید کرد.

  در این بازدید مهندس محسن جهرودی ضمن گفتگو با مشتریان از نزدیک در جریان وضعیت و مشکلات طرح پیش فروش اخیر گروه سایپا قرار گرفت.

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه استقبال بسیار خوبی از طرح پیش فروش سایپا انجام شده است گفت: با آغاز طرح پیش فروش 50 هزار دستگاه از محصولات گروه سایپا، بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر متقاضی خرید خودرو به سایت مراجعه کرده اند که حضور این تعداد متقاضی در این طرح می توانست برای هر سایت اینترنتی مشکل ایجاد کند و خوشبختانه با شرایط فنی مناسبی که تدارک دیده شد هیچ گونه مشکلی در فرایند فروش ایجاد نشد.

  جهرودی تاکید کرد: بر اساس ظرفیت های تولیدی شرکت سایپا و به منظور کاهش التهاب بازار تصمیم گرفته شد که طرح عرضه خودرو صورت پذیرد و با توجه به اینکه از قبل تعهد تحویل خودرو داشتیم طرح پیش فروش محصول در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه این طرح در کاهش قیمت محصولات در بازار بسیار تاثیر گذار بوده است.

  وی افزود: با تاکید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در هر مقطعی که احساس شود بازار مجددا ملتهب و با سفته بازی، قیمت های غیر معقول برای محصولات ایجاد شده است، این پتانسیل در گروه سایپا وجود دارد که مجددا با ارایه طرح های فروش و عرضه محصولات، فضای غیر کارشناسی قیمتی در بازار شکسته و التهاب ایجاد شده برطرف شود.

  وی ضمن عذر خواهی از مردم در خصوص مشکلاتی که در این طرح پیش فروش از جهت ازدحام بوجود آمده گفت: آنچه در توانمان بود را برای عرضه بهتر محصول به مردم در این طرح آماده و ارائه کردیم و تلاش می کنیم تا در طرح های فروش بعدی شرایط را بهتر از قبل مهیا کنیم.

  جهرودی در خصوص قیمت محصولات هم گفت: محصولات گروه سایپا همچنان بر اساس قیمت مصوب اعلام شده از سوی شورای رقابت به فروش می رسد و هیچ گونه افزایش قیمتی تاکنون نداشته و هیچ ابلاغیه جدیدی هم در این خصوص به ما اعلام نشده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۴۴۵
    • شماره ۴۴۴
    • شماره ۴۴۳
    • شماره ۴۴۲
    • شماره ۴۴۱
    • شماره ۴۴۰
    • شماره ۴۳۹
    • شماره ۴۳۸
    • شماره ۴۳۷
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو