برنج

روی خوش اسکاتلندی ها به ایلان ماسک

«بیلی گیفورد» به خودروهای الکتریکی تسلا سرمایه تزریق می کند

عصر خودرو- گروه سرمایه گذاری "بیلی گیفورد" به عنوان سومین شرکت سهامدار تسلا می گوید که مایل است پول بیشتری را به این شرکت تزریق کند.

روی خوش اسکاتلندی ها به ایلان ماسک
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از انتخاب، علیرغم همه ناکامی ها و تلخی هایی که اخیرا گریبانگیر شرکت تسلا بود ، اما موسسه مالی بیلی گیفورد، که دارای 7.72 درصد سهام در تسلا است، قصد دارد نرخ سرمایه گذاری در پروژه خودروهای الکتریکی را افزایش دهد.

  این موسسه در ستایش مدیرعامل تسلا؛ ایلان ماسک اعلام کرده که جاه طلبی های ایلان ماسک نوعی مزیت اجتماعی محسوب می شوند.

  روی خوش اسکاتلندی ها به ایلان ماسک / «بیلی گیفورد» به خودروهای الکتریکی تسلا سرمایه تزریق می کند

  تسلا در سه ماهه سوم  سال جاری برای  اولین بار در دو سال متوالی 881 میلیون دلار در جریان نقدی آزاد به دست آورد و البته سود خالص 311.5 میلیون دلاری را کسب کرد.

  ماسک از مدتی پیش به خاطر توییت های جنجالی خود تحت نظارت شدید سهامداران است.اما موسسه بیلی گیفورد، سومین سهامدار تسلا، اعلام کرده که با همه این فراز و نشیب ها مایل است سرمایه بیشتری را به بخش تولید ماشین الکتریکی تزریق کند.

  مدیر سرمایه گذاری بیلی گیفورد که دارایی 7.72 درصدی این شرکت را در تسلا بررسی می کند در این خصوص گفت: "ما از بلندپروازی طولانی مدت مدیر عامل شرکت  تسلا برای این شرکت حمایت می کنیم و  او را به عنوان کارآفرینی با چشم انداز و جاه طلبی های فوق العاده در نظر می گیریم."
   

  برچسب ها
  کرمان موتور