مدیران خودروکارمانیا

بازار اوراق فروشی خودرو در مشهد داغ شد

عصر خودرو- رئیس اتحادیه صنف اوراق کنندگان خودرو و جرثقیل مشهد گفت: نوسان های نرخ ارز و گران شدن قیمت خودرو و قطعه ها و لوازم آن، سبب داغ شدن بازار اوراق فروشی و قطعه وسایل نقلیه در مشهد شده است.

بازار اوراق فروشی خودرو در مشهد داغ شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، «مرتضی سینی چی» افزود: قطعات جدید خودرو و سایر وسایل نقلیه بسیار گران شده لذا مردم برای تامین نیاز خود به سمت قطعات کهنه گرایش یافته اند و این موضوع سبب رونق بازار اوراق فروشی ها شده است.
  وی ادامه داد: اوراق فروشی ها در مشهد نرخنامه ندارند لذا قیمت ها بین خریدار و فروشنده برای قطعات خودروهای داخلی یا خارجی به صورت توافقی تعیین می شود.

  بازار اوراق فروشی خودرو در مشهد داغ شد
  رئیس اتحادیه صنف اوراق کنندگان خودرو و جرثقیل مشهد گفت: در این شرایط به علت کاهش واردات حتی تعداد قطعات خودروهای خارجی نیز در اوراق فروشی ها کاهش یافته اما قطعات کهنه خودروهای داخلی هنوز به حد کافی در اوراق فروشی ها یافت می شود.
  وی افزود: اسقاط خودرو مربوط به خودروهای بالای 40 سال عمر می شود اما همین بازار اسقاط خودرو نیز دیگر مانند گذشته مطلوب نیست زیرا دولت اقدام به نوسازی ناوگان برون شهری و درون شهری خود کرده است.
  سینی چی در مورد اسقاط خودروهای تصادفی هم گفت: این خودروها اسقاط نمی شوند بلکه به طور معمول از سوی شرکت بیمه خریداری می شوند یا اگر میزان خسارت خودرو سنگین باشد قطعات آن به فروش می رسد.
  رئیس اتحادیه صنف اوراق کنندگان اتومبیل و جرثقیل مشهد شمار اعضای زیر مجموعه این اتحادیه را 350 واحد صنفی اعلام کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط