مدیران خودروکارمانیا

مزدا با چه خودروهایی به نمایشگاه توکیو می آید (+عکس)

عصر خودرو -نمایشگاه خودروی توکیو در اوایل ماه ژانویه سال آینده میلادی برگزار می‌شود و مزدا نیز به سنت هرساله در حال آماده‌سازی مدل‌های جدیدش برای نمایشگاه خانگی است.

مزدا با چه خودروهایی به نمایشگاه توکیو می آید (+عکس)
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۰۰
  • مزدا
  • مزدا
  • مزدا
  • مزدا با چه خودروهایی به نمایشگاه توکیو می آید (+عکس)

 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، مزدا قصد دارد با توجه به ماهیت و اصالتش مدل‌های جدید خود را منطبق بر مفهومی‌های معرفی شده در نمایشگاه خودرویی لس آنجلس معرفی کند.

در حالیکه در نمایشگاه توکیو برای اولین بار نسخه شخصی‌سازی و ارتقاء یاقته مزدا 3 را خواهیم دید، اما بی شک ستاره غرفه مزدا مدل مفهومی رودستر با سقف تاشو خواهد بود. این مدل مفهومی براساس میاتا MX-5 ساخته شده و سقف سخت فیبرکربنی آن متحرک طراحی شده است. در واقع می‌توان این خودرو را نمونه جدیدی از میاتاهای جدید نامید.

مزدا جزئیات زیادی را در خصوص این خودروها منتشر نکرده، اما آنچه مشخص است مجموعه جدید مزدا با مجموعه آیرودیناکی اسپلیترهای جلو، رکاب‌های جانبی پهن‌تر و سپرهای عقبی براق مشکی است.

این خودرو‌ها همچنین از چرخ‌های BBS 18 اینچی و بازطراحی ملایم فضای داخلی بهره خواهند برد. مزدا در کنار این خودرو یک نسخه از CX-5 و CX-8 مدرن شده خود را نیز به نمایش درخواهد آورد.

شاسی‌بلند  CX-5بسیار شبیه نسخه‌های قبلی خود است و تغییر زیادی را نشان نمی‌دهد. حرکت  نرمی داشته و گیربکس نیز به ندرت کندعمل می‌کند. پیشرانه نیز در سرعت‌های بزرگراهی بسیار آرام بوده و اگر تخت گاز حرکت کنید صدای آن به کابین راه خواهد یافت. سفارش گیربکس اتوماتیک هم روی مصرف سوخت تأثیر منفی ندارد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید