لیزینگ گردشگری

توزیع روغن بین رانندگان تاکسی قزوین آغاز شد

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: توزیع روغن ماشین با قیمت مصوب بین رانندگان تاکسی قزوین آغاز شد.

توزیع روغن بین رانندگان تاکسی قزوین آغاز شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، اسماعیل عرشیان افزود: توزیع روغن ماشین در بین رانندگان تاکسی قزوین در قالب بسته های حمایتی و با تفاوت 20 تا 30 درصدی قیمت بازار از سوی این سازمان صورت گرفته است.
  وی ادامه داد: توزیع روغن ماشین تا پایان سال از سوی سازمان تاکسیرانی و براساس اولویت پیش ثبت نام رانندگان تاکسی و باری تحت پوشش این سازمان ادامه خواهد داشت.
  به گفته وی، براساس برنامه ریزی های به عمل آمده سهمیه هر دستگاه تاکسی 2 گالن چهار لیتری در نظر گرفته شده که در صورت نیاز بیشتر رانندگان، این میزان سهمیه افزایش پیدا می کند.
  عرشیان تاکید کرد: بنا به وعده داده شده به رانندگان تاکسی قزوین ارایه سهیمه روغن ماشین پس از سهمیه در نظر گرفته شده لاستیک که تاکنون نیز ادامه داشته و در حدود چهار هزار حلقه بین تاکسیرانان توزیع شده، صورت گرفته است.
  این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکل رانندگان تاکسی قزوین به عنوان موضوعی فرا استانی، وضعیت بیمه آنان بود که خوشبختانه با پیگیری های به عمل آمده از سوی نمایندگان مجلس، با تخصیص ردیف اعتباری لازم از سال آینده شاهد رفع این معضل رانندگان نیز خواهیم بود.
  به گفته عرشیان، همزمان با این مساله، موضوع بیمه تکمیلی رانندگان تحت پوشش این سازمان نیز در دست اقدام بوده و امیدواریم این مشکل همزمان با موضوع بیمه تامین اجتماعی آنان برطرف شود.
  سه هزار و 750 دستگاه تاکسی با چهار هزار و 800 راننده به همراه 2 هزار و 500 دستگار خودرو باری تحت پوشش سازمان تاکسیرانی قزوین قرار دارند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط