برنج

بازده سرمایه گذاری جذاب برای ثبت نام کنندگان خودرو سیتروئن سی۳

عصر خودرو- در حالیکه بسیاری از مشتریان ثبت نام کننده برای خودروهای مختلف، از عدم تحویل خودرو خود شکایت دارند یا تحویل خودروهای آنها، حتی یک سال به تعویق افتاده است، خودروی سیتروئن سی۳ توسط شرکت سایپا سیتروئن، در حال تحویل سریع به ثبت نام کنندگان می باشد و هر روز بر تعداد خودروهایی که در خیابانها و کوچه ها دیده می شود، افزوده می شود.

بازده سرمایه گذاری جذاب برای ثبت نام کنندگان خودرو سیتروئن سی۳
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»، سیتروئن سی 3 اولین خودرو تولیدی شرکت سایپا سیتروئن که ثبت نام آن با واریز 60 میلیون تومان در اردیبهشت ماه 97 آغاز و به سرعت ظرفیت آن تکمیل گردید.
  مشتریانی که در پایان اردیبهشت 1397، با 60 میلیون تومان این خودرو را ثبت نام کرده بودند حالا پس از دریافت سود مشارکت و تخفیف 12 میلیون تومانی از شرکت سایپاسیتروئن، با حدود 160 میلیون تومان، خودروی خود را دریافت کرده اند.
  چنانچه نیم نگاهی به وضعیت بازار این خودرو در سایت های مختلف بیندازیم، می بینیم این خودرو در بازه ای بین 280 تا 320 میلیون تومان در حال خرید و فروش است.
  از سوی دیگر هر چه بسمت عید نوروز پیش می رویم و با توجه به اینکه عملاً تزریقی از سوی عرضه کنندگان خودرو بخصوص در کلاس چنین خودرویی خاص و متفاوت با این مشخصات و امکانات، بنظر میرسد سود مشتریان افزایش خواهد یافت.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط