رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

برف و باران در راه است

عصر خودرو- مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه برای سه روز آینده جوی آرام و پایدار برای اکثر مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود،از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از یکشنبه هفته آینده خبر داد.

برف و باران در راه است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، احد وظیفه در این باره اظهار کرد: با توجه به نقشه‌های پیش ‌بینی هواشناسی طی سه روز آینده جوی آرام و پایدار برای اکثر مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود. در بعدازظهر جمعه ( 5بهمن) در شمال غرب و ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی، پاره‌ای از مناطق استان‌های بوشهر و فارس و کهگیلویه و بویر احمد و جنوب خوزستان بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد و به طور موقت از غلظت آلاینده‌های هوا در شهر تهران کاسته می‌شود.

  وی ادامه داد:روز شنبه (6بهمن) جوی آرام برای غالب مناطق کشور پیش بینی می‌شود. روز یکشنبه (7بهمن) نیز با ورود تدریجی سامانه بارشی به غرب کشور بارش در غرب و جنوب غرب کشور آغاز می شود.

  به گفته وظیفه‌، در روز دوشنبه (8بهمن) با تقویت این سامانه، دامنه فعالیت آن بخش‌هایی از شمال غرب و مرکز کشور را نیز فرا می‌گیرد و بارش باران و برف در این مناطق رخ می‌دهد.

  مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه به هوای تهران نیز اشاره کرد و گفت: برای تهران در روز پنجشنبه (4بهمن) آسمانی صاف همراه با غبار محلی با بیشینه و کمینه دمای 11 و2 درجه سانتی‌گراد، در روز جمعه (5 بهمن) آسمانی صاف  همراه با غبار صبحگاهی، بتدریج افزایش ابر و وزش باد در بعدازظهر بارش پراکنده با بیشینه و کمینه دمای 12 و 3 درجه سانتی‌گراد و برای روز شنبه (6بهمن) نیز آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای13 و 4 درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط