رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو مطرح کرد:

بازار کم رونق خرید و فروش خودرو

خودرو‌های خارجی خریدار ندارند

عصر خودرو- رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: با توجه به بالا بودن قیمت خودرو‌های داخلی خریدار در بازار بسیار کم است و خرید و فروش به ندرت صورت می‌گیرد.

بازار کم رونق خرید و فروش خودرو
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از میزان، سعید موتمنی درباره قیمت خودرو در بازار اظهار کرد: طی هفته جاری قیمت‌های خودرو‌های داخلی تغییر خاصی نداشته است اما از روز گذشته قیمت برخی از خودرو‌ها با نوسان همراه بوده است.

  وی افزود: با توجه به بالا بودن قیمت خودرو‌های داخلی خریدار در بازار بسیار کم است و خرید و فروش به ندرت صورت می‌گیرد و بازار خودرو در رکود به سر می‌برد.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: هر چه عرضه از سوی خودروسازان بیشتر صورت بگیرد قیمت در بازار بیشتر به سمت کاهشی حرکت خواهد کرد.

  موتمنی همچنین درباره خودرو‌های خارجی نیز خاطرنشان کرد: قیمت خودرو‌های خارجی نیز نوسان زیادی نداشته، اما به دلیل بالا بودن قیمت‌ها خریداران از آن‌ها استقبال نمی‌کنند.

  وی گفت: در حال حاضر خریداران ترجیح می‌دهند از خرید خودروی خارجی صفر اجتناب کنند و بیشتر به فکر تعویض خودرو با خودرو‌های کارکرده هستند.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو افزود: پراید 111 با قیمت 39 میلیون و 300 تومان، پراید 131 با قیمت 38 میلیون تومان، تیبا صندوق دار 41 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 405 با قیمت 57 میلیون و 500 هزار تومان، پژو SLX با قیمت 61 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

  موتمنی ادامه داد: خودروی دنا با قیمت 83 میلیون تومان، دنا پلاس با قیمت 101 میلیون تومان، 206 تیپ دو با قیمت 61 میلیون و 200 هزار تومان، 206 تیپ 5 با قیمت 73 میلیون تومان، 207 دنده‌ای با قیمت 91 میلیون تومان و سمند LX با قیمت 60 میلیون تومان عرضه می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط