رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد

توزیع ۱۰۰هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی

احتمال توزیع روغن موتور تا پایان سال

عصر خودرو- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از توزیع ۱۰۰هزار حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی به راننده‌های تاکسی در کشور خبر داد.

توزیع ۱۰۰هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸:۰۰

   مرتضی ضامنی   آخرین وضعیت توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی به رانندگان تاکسی را تشریح کرد و گفت: در توزیع لاستیک از وعده‌ای که داده بودیم جلوتر رفتیم و تا کنون 100هزار حلقه لاستیک در سطح کشور به راننده ها با نرخ مصوب دولتی توزیع شده است.
  وی ادامه داد: 35هزار حلقه لاستیک در شهر تهران و مابقی در باقی شهرهای کشور به رانندگان تحویل داده شده است.همچنین متناسب با اعلام نیازی که از سمت شهرداریها به اتحادیه تاکسیرانی  ارسال شود و تا زمانی که نیاز باشد، پاسخگوی نیازها خواهیم بود و لاستیک مورد نیاز را با نرخ دولتی تأمین می‌کنیم.

  مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان اینکه هر نیازی که ازسمت شهرداری‌ها اعلام شود آن را تأمین خواهیم کرد، گفت: با توزیع این 100هزار حلقه لاستیک با نرخ ارزانتر نسبت به نرخ بازار این محصولات، تقریبا چهار میلیارد تومان به سود جیب راننده کار شده است.

  ضامنی اضافه کرد: در خصوص محصولات دیگری چون روغن موتور نیز درخواست شهرداری ها جمع شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال روغن را نیز توزیع کنیم.البته این کار شبکه توزیع نیاز دارد و اگر شهرداری ها اعلام نیازها را جمع بندی نکنند و برای اتحادیه تاکسیرانی نفرستند فرآیند به خوبی انجام نمی شود. بنابراین شهرداریها باید این نیازها را احصا و ارسال کنند تا با تأمین این محصولات با نرخ مصوب، این اقدام ارزش افزوده را برای راننده‌ها داشته باشد.

  انتهای پیام

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط