برنج

بریگزیت بر تولید خودروهای نیسان موتورز هم تاثیر گذاشت

عصر خودرو- شرکت خودروسازی نیسان موتورز اعلام کرده است که قبل از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا قصد دارد تولید یکی از مدل‌های جدید خودروی ایکس‌تریل خود در این کشور را متوقف کند.

بریگزیت بر تولید خودروهای نیسان موتورز هم تاثیر گذاشت
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، به نظر می‌رسد که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا با تبعات منفی گسترده‌ای در صنایع مختلف نظیر خودروسازی مواجه بوده است که یکی از مهم‌ترین آنها، ادامه فعالیت شرکت‌های خودروسازی خارجی نظیر نیسان موتورز بوده است که مجبور شده اند به کاهش فعالیت، تولید و یا محدودیت میزان تولید محصولات خود در بریتانیا بپردازند تا علاوه بر پرداخت ضرر و زیان‌های کمتر، تبعات منفی ناشی از کاهش تولید تحت تأثیر بریگزیت را بکاهند.

    یکی از این تبعات منفی مربوطه، احتمال کاهش استقبال مشتریان انگلیسی از برخی مدل و خودروهای خارجی خواهد بود که خودروسازان و تولیدکنندگان به منظور جلوگیری از متضرر شدن خود، تصمیم گرفته و در نظر دارند که تولید برخی از محصولات خود را در این کشور را متوقف اعلام کنند.

    بر اساس گزارش رویترز، حالا نیسان موتورز نیز اعلام کرده است که در راستای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا موسوم به بریگزیت، تصمیم گرفته است که تولید محصول جدید خود تحت عنوان شاسی بلند ایکس تریل را که تولید آن در پاییز سال 2016 میلادی اعلام شد، در این کشور متوقف اعلام کند.

    برچسب ها
    کرمان موتور