رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تخفیف ۵۰ درصدی پلیس برای ترخیص خودرو‌های توقیفی

عصر خودرو- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان همدان از ارایه ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف برای ترخیص خودرو‌‌های توقیفی در پارکینگ پلیس استان همدان خبر داد.

تخفیف ۵۰ درصدی پلیس برای ترخیص خودرو‌های توقیفی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، حسین بشری اظهار داشت: به مناسب فرا‌رسیدن جشن پیروزی انقلاب، هماهنگی و موافقت فرمانده انتظامی استان همدان با بنیاد تعاون ناجا، این تخفیف شامل خودرو‌های توقیفی در پارکینگ پلیس می‌شود.

  وی تصریح کرد: بر این اساس خدمات پارکینگ‌های زیر نظارت بنیاد تعاون ناجا در استان از سهم بنیاد اعمال می‌شود و وسایل نقلیه موتوری که تاریخ توقیف آن یک سال است 20 درصد تخفیف می‌گیرند.

  معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان همدان ابراز کرد: خودرو‌های با یک تا 2 سال زمان توقیف، 35 درصد و خودرو‌های بیش از این زمان هم 50 درصد تخفیف برای ترخیص از پارکینگ‌ها دریافت می‌کنند.

  بشری تاکید کرد: این تخفیف‌ها فقط به مناسبت فرا‌رسیدن جشن پیروزی انقلاب با هماهنگی انجام شده بین بنیاد تعاون ناجا و فرماندهی انتظامی استان همدان تا پایان بهمن ماه امسال اعتبار دارد و بعد از آن به همان روال قانونی قبل، خودرو‌های توقیفی از پارکینگ‌های زیر‌نظر پلیس در استان ترخیص خواهند شد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط