رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

بارش برف سنگین در محور‌های هراز و فیروزکوه و سقوط بهمن

عصر خودرو- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از بارش نزولات آسمانی در راه‌های شمال شرقی تهران و سقوط بهمن در محور هراز خبر داد.

بارش برف سنگین در محور‌های هراز و فیروزکوه و سقوط بهمن
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از میزان،  سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: در پی بارش سنگین برف روز گذشته، کلیه پرسنل پلیس راه به حالت آماده در آمده و نسبت به اجرای طرح ویژه ترافیکی و اعمال ممنوعیت‌های ترافیکی و خدمت رسانی به مسافران در جاده و نجات 200 خودرو‌های گرفتار در برف برآمدند.

  وی افزود: با تلاش عوامل زحمتکش اداره راهداری و هلال احمر نسبت به پاک سازی جاده و انتقال در راه ماندگان به ایستگاه‌های مستقر در محور اقدام شد.

  رئیس پلیس راه شرق استان تهران تصریح کرد: در ساعات اولیه امروز نیز در محدوده " مبارک آباد " محور هراز شاهد سقوط بهمن و گرفتار شدن یک دستگاه کامیون نمک پاش اداره راهداری و 3 دستگاه خودرو سواری بودیم که حضور به موقع تمامی نیرو‌های امدادی، خدماتی و انتظامی موجب شد در کم‌ترین زمان ممکن خودرو‌ها به همراه سرنشینان آن نجات یابند.

  سرهنگ محبی به رانندگان توصیه کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ جهت تردد از گردنه‌های " هراز " و " فیروزکوه " الزامی است و با توجه به پیش بینی‌های سازمان هواشناشی از رانندگان خواست قبل از سفر‌های زمستانی سیستم گرمایشی خودرو، برف پاکن و وضعیت آج لاستیک‌های خودرو را کنترل کرده و حتماً تجهیزات ایمنی زمستانی، سوخت کافی، پوشاک مناسب و مواد خوراکی همراه داشته باشند. همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌ها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به شماره 120 و 88255555 و سامانه گویای وضعیت راه‌ها (141) تماس بگیرند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید