رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

جاده تربت حیدریه به باغچه مسدود شد

عصر خودرو- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: به دلیل بارش شدید برف، لغزندگی جاده و کاهش دید افقی، مسیر رفت از تربت حیدریه به باغچه مسدود و ترد وسایل نقلیه در این مسیر ممنوع اعلام شد.

جاده تربت حیدریه به باغچه مسدود شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، ابراهیم نصری سه شنبه شب افزود: همچنین به علت کولاک و لغزندگی سطح جاده تردد انواع تریلی و کامیون در جاده درگز - قوچان و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
  وی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه سبک نیز در جاده های تربت جام - صالح آباد، سبزوار – اسفراین، سبزوار - بردسکن، سبزوار - نیشابور، سبزوار - سلطان آباد - سه راهی چکنه و درگز - قوچان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
  وی گفت: بر اساس گزارشهای دریافتی بارش برف در بخش احمد آباد شهرستان مشهد و بخش سرولایت نیشابور و شهرستانهای بینالود، فیروزه، جوین، قوچان، چناران، جغتای و خوشاب و جاده های درگز - قوچان، کاشمر - نیشابور، گناباد - فردوس، سبزوار - اسفراین، سبزوار - بردسکن، آزادراه مشهد - باغچه، بجستان -فردوس، فریمان - مشهد، بردسکن - سبزوار، سرخس - مشهد، زاوه - فریمان و راه فرعی سه راهی جنگل به جنگل در شهرستان رشتخوار به صورت برف می باشد.
  نصری از تداوم بارندگی در سایر جاده های استان خبر داد و افزود: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بارندگی در این استان تا صبح پنجشنبه ادامه دارد.
  خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که 6 هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است.
  این استان علاوه بر 51 گردنه به طول 545 کیلومتر در جاده های بین شهری، 172 گردنه به طول 574 کیلومتر در جاده های روستایی و 136 محل کولاک و مه گیر به طول 586 کیلومتر دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط