رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

شرایط استثنائی فروش محصولات مدیران خودرو ویژه سازمان های طرف قرارداد

عصر خودرو-شرکت مدیران خودرو اعلام کرد، از روز شنبه ۰۴ اسفند ماه ۹۷ فروش استثنائی محصولات مدیران خودرو طرح عیدانه ویژه سازمان های طرف قرارداد با ارائه حداکثر ۷۰% تسهیلات منعطف و بازپرداخت ۶۰ ماهه به صورت تحویل فوری آغاز شده است.

شرایط استثنائی فروش محصولات مدیران خودرو ویژه سازمان های طرف قرارداد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، به این صورت مشتریان می توانند در خصوص محصولات ام وی ام، خودروی 315 را با پیش پرداخت 30% و خودروهای ایکس 22 و ایکس 33 را با پیش پرداخت 35% انتخاب نموده و  از باز پرداخت اقساط منعطف تا 60 ماه بهره مند شوند. همچنین مشتریان می توانند برای محصولات برند چری با پیش پرداخت 40% و استفاده از اقساط 60 ماهه و همچنین پیش پرداخت 35% با اقساط 14 ماهه بدون بهره نسبت به خرید اقدام کنند.
  تحویل تمامی خودروها فوری بوده و از زمان تکمیل مدارک طی مدت حداکثر 30 روز صورت خواهد گرفت.
  خاطر نشان می شود این طرح برای پرسنل سازمان هایی همچون وزارت نیرو، وزارت راه و شهرسازی، وزارت علوم، وزارت کار، وزارت ورزش و جوانان، سازمان قضائی نیروهای مسلح، فرهنگیان، صندوق بازنشستگی کشوری، پزشکان، دندان پزشکان، پرستاران و ... برقرار است.
  لازم به ذکر است متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس www.mvmco.ir از جزئیات این طرح و تمامی سازمان های طرف قرارداد آگاهی کسب کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط