رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران :

امسال اتوبوس دست دوم خارجی وارد نمی شود

بررسی موضوع در دولت

عصر خودرو- معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص ورود اتوبوس های دست دوم خارجی گفت: امسال این امر رخ نمی دهد و موضوع در حال بررسی است.

امسال اتوبوس دست دوم خارجی وارد نمی شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، محسن پورسیدآقایی معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران  در خصوص ورود اتوبوس‌های دسته دوم خارجی به تهران، گفت: امسال که بعید می‌دانم اتفاقی رخ دهد اما برای اتوبوس‌های فرسوده و تاکسی‌هایی که به سن فرسودگی رسیده است پیشنهاداتی را برای دولت ارسال کردیم.

  وی ادامه داد: آیین‌نامه‌های مربوطه برای اتوبوس‌ها و تاکسی‌های فرسوده در دولت در دست بررسی است و دو جلسه در این زمینه برگزار شده است و توافقات کلی صورت گرفته و متن نهایی آیین‌نامه هفته آینده در کارگروه کمیسیون زیربنایی مطرح می‌شود.

  پورسیدآقایی با اشاره به اتوبوس‌های دسته دومی که قرار بود وارد کشور شود، گفت: فعلاً در حد آیین‌نامه است کار خاصی صورت نگرفته است و به امسال اتفاقی رخ نمی دهد.

  معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص دو چالش آلودگی هوا و ترافیک در تهران گفت: امسال با اجرای طرح ترافیک آلودگی هوا در تهران کمتر و وارد مرحله اضطرار نشده‌ایم اما شرایط جوی هم امسال بهتر بوده است.

  وی افزود: در سال آینده طرح زوج و فرد برداشته شده و برای تردد شهروندان در این محدوده برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است و سعی می‌کنیم که آلودگی در تهران کاهش و دیگر مردم آلودگی‌های سال 96 را تجربه نکنند.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط