رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

از ۲۵ اسفند تا ۱۶ فروردین؛

اجرای طرح امداد نوروزی سایپا

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا، ­از آمادگی کامل این گروه برای ارائه خدمات به مشتریان در طرح امداد نوروزی ۹۸ خبر داد.

اجرای طرح امداد نوروزی سایپا
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اخودرو» به نقل از صدا و سیما، بهزاد پناهی اظهار داشت: طرح امداد نوروزی سال 98 گروه سایپا، از 25 اسفند ماه سال جاری آغاز می‌شود و به مدت 21 روز تا پایان روز 16 فروردین ماه سال 98 ادامه خواهد داشت.

  وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ­نمایندگی‌های منتخب سایپا در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در طرح امداد نوروزی هستند.
  پناهی گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفر‌های نوروزی است و با توجه به حجم سفر‌های نوروزی، همه پایگاه‌ها و واحد‌های امدادی در جاده‌های سراسر کشور به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.
  مدیرعامل سایپا یدک­ اضافه کرد: شبکه خدمات پس از فروش با همه­ توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه کند
  وی ادامه داد: در این طرح 11 دفتر منطقه‌ای و 20 انجمن صنفی نمایندگی‌ها وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها و واحد‌های امدادی را بر عهده دارند و در مجموع بیش از 6 هزار نفر از نیرو‌های انسانی گروه سایپا در تلاش هستند تا آرامش و اطمینان خاطر را در ایام نوروز برای مشتریان فراهم کنند.
  پناهی همچنین به همکاری امداد خودروسایپا با پلیس راهور ناجا، اورژانس، هلال احمر و سایر نهاد‌های مرتبط در ستاد سفر‌های نوروزی اشاره کرد.
  وی همچنین از مشتریان گروه سایپا خواست در صورت بروز مشکل در حین سفر، با شماره 096550 تماس بگیرند و از سپردن خودروی خود به امداد خودرو‌های متفرقه پرهیز کنند تا متحمل هزینه‌های گزاف و صدمات ناشی از تعمیرات غیر استاندارد نشوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط