رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

برنامه صادراتی گروه خودرو سازی تسلا گسترده تر شد

«تسلا ۳» به مکزیک می رود

عصر خودرو- گروه خودروسازی تسلا اعلام کرده که به زودی خط فروش خود را در مکزیک راه اندازی می کند. این موضوع نشان می دهد تسلا به فروش در سطح بین المللی امیدوار است.

برنامه صادراتی گروه خودرو سازی تسلا گسترده تر شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از انتخاب، تسلا مقدار قابل توجهی از تولیدات خود را به  بازارهای خارجی، به ویژه اروپا و چین متمرکز کرده است.

  این شرکت نسخه 28 هزار دلاری از مدل 3 را در تاریخ 28 فوریه منتشر کرد و گفت که به زودی فروش خودروهای خود را به سطح آنلاین منتقل کرده و فوش غیر آنلاین را محدود می کند.

  البته تسلا در روزهای اخیر به شدت پر کار شده و شرکت تسلا تاریخ معرفی خودروی جدید خود را اعلام  کرده و به زودی(طی چند روز آینده) شاهد رونمایی از خودروی تسلا مدل Y خواهیم بود. بر اساس گزارش های اولیه این خودرو تا 75 درصد مشابه مدل 3 است و بر همین اساس پیش بینی می شود کشورهایی که هم اکنون میزبان مدل 3 هستند به زودی میزبان مدل Y  هم خواهند بود.

  نگاهی به فعالیت های گسترده تسلا در چین نیز نشان می دهد تسلا دیگر روی فروش در آمریکا به عنوان یک گزینه مهم و دائمی حسابی باز نکرده است و ممکن است به زودی شاهد حضور تسلا در دیگر کشورها باشیم. توجیه اقتصادی حضور در چین و رقابت با رقبای محلی پای تسلا را به چین باز کرد.

  اما در مورد مکزیک فارغ از مسال اقتصادی به نظر می رسد مکزیک می تواند دروازه ای برای دیگر کشورهای منطقه در نظر گرفته شود. باید دید صادر شدن تسلا 3 به مکزیک چه پیامدهایی برای تسلا خواهد داشت.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید