رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

وضعیت جوی تهران در اولین و دومین روز سال جدید

عصر خودرو- مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را طی دو روز آینده تشریح کرد.

وضعیت جوی تهران در اولین و دومین روز سال جدید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، احد وظیفه درباره وضعیت جوی کشور اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز چهارشنبه، 29 اسفند ماه سامانه بارشی در سواحل دریای خزر، شمال شرق،  استان‌های واقع در ارتفاعات، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی و برخی مناطق شمال غرب بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

  وی افزود: عمده فعالیت این سامانه بارشی فردا پنج‌شنبه در سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، شمال شرق و تاحدی شرق کشور، و روز جمعه در شمال شرق است.


  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه نیز گفت: امروز دریای خزر، نیمه شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج پیش‌بینی می‌شود.

  همچنین به گفته وی، طی سه روز آینده، بارش برف موجب لغزندگی و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی شمال شرق، البرز مرکزی و شرقی می‌شود.

  وظیفه به وضعیت جوی تهران در دو روز آینده یعنی روزهای اول و دوم سال 98 اشاره کرد و گفت: روز پنج شنبه اول فروردین، آسمان تهران نیمه ابری و در بعضی ساعات ابری با بارش پراکنده و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 13 و 2، و در روز جمعه دوم فروردین آسمان صاف تا نیمه ابری، با بیشینه و کمینه دمای 14 و 4 درجه سانتی گراد پیش‌بینی خواهد شد.

  وی در پایان افزود: امروز، چهارشنبه 29 اسفند نیز، آسمان تهران نیمه ابری تا ابری خواهد بود و در بعضی ساعات ابری گاهی بارش باران پیش بینی شده است. بیشینه دمای امروز تهران 10 و کمینه آن 4 خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید