رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رییس پلیس راه همدان:

تردد در گردنه های همدان نیازمند زنجیر چرخ است

عصر خودرو- رییس پلیس راه همدان گفت: ریزش برف و باران تمامی جاده های این استان را لغزنده گرده و تردد از گردنه های همدان نیازمند زنجیر چرخ است.

تردد در گردنه های همدان نیازمند زنجیر چرخ است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه بیان کرد: ریزش برف در گردنه های اسدآباد، همه کسی، سوباشی کبودراهنگ، آورزمان نهاوند و زاغه از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
  وی اضافه کرد: ارتفاع برف در برخی از گردنه ها به 30 سانتیمتر هم می رسد با این وجود تیم های راهداری در حال نمک پاشی و بازگشایی راه ها هستند.
  رییس پلیس راه استان همدان گفت: ماموران پلیس راه از تردد خودروهای بدون زنجیر چرخ جلوگیری کرده و اجازه ورود آنها را به گردنه ها نمی دهند.
  سرهنگ عزیزی بیان کرد: با وجود توصیه های مکرر پلیس برای همراه داشتن وسایل زمستانی اما بیشتر خودروهای عبوری از جاده های همدان، زنجیر چرخ همراه ندارند.
  وی به مسافران نورزی توصیه کرد: از سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده و در صورت ضرورت سفر تجهیزات زمستانی، لباس گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته و علاوه بر استفاده از لاستیک های آج دار و یخ شکن، باک سوخت وسیله نقلیه را پیش از سفر پر کنند.
  رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: با توجه به لغزندگی جاده هم اینک سرعت خودروها به کمتر از 50 کیلومتر در ساعت رسیده است.
  سرهنگ عزیزی بیان کرد: شمار متوفیان سوانح جاده ای نسبت به سال گذشته تغییر نداشته است اما شمار مجروحان چهار درصد افزایش داشته است.
  وی اضافه کرد: بیشترین میزان مجورحان سوانح جاده ای همدان مربوط به 24 ساعت گذشته است که در چهار سانحه رانندگی 18 تن مجروح و مصدوم شدند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط