رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

عضو کمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد:

ضرورت ارائه جامع خدمات پس از فروش خودرو در ایام نوروز

عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: از آنجایی که در ایام نوروز تردد و سفرهای جاده‌ای بیشتر می‌شود نمایندگی‌های امداد خودرو باید آمادگی بیشتری برای ارائه خدمات به مسافران داشته باشند تا دسترسی مشتریان به خدمات پس از فروش خودرو به راحتی میسر شود.

ضرورت ارائه جامع خدمات پس از فروش خودرو در ایام نوروز
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت خدمات پس از فروش خودرو، گفت: براساس قانون حمایت از مصرف‌کننده خودرو، مصوب مجلس هفتم خودروسازان و نمایندگان آنها مکلف هستند خدمات پس از فروش را بر اساس قراردادهای منعقد شده، ارائه دهند.

  نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احکام مناسبی در قانون حمایت از مصرف کننده برای افزایش کیفیت خودروها درج شده است، افزود: اگرچه اجرای این قانون مربوط به زمان و شرایط خاصی نیست اما از آنجایی که در ایام نوروز تردد و سفرهای جاده‌ای بیشتر می‌شود نمایندگی‌های امداد خودرو باید آمادگی بیشتری برای ارائه خدمات داشته باشند تا دسترسی مشتریان به خدمات پس از فروش خودرو به راحتی میسر شود و از لحاظ کیفی نیز باید بتوان نیازها و انتظارات مشتریان را برآورده کرد تا دچار سردرگمی نشوند.

  خودروسازان در مراحل تولید خودرو استانداردهای کیفیت را اجرایی کنند

  وی با بیان اینکه خودروسازان باید در مراحل تولید خودرو استانداردهای کیفیت را اجرایی کنند، اظهار کرد: اگرچه شرکت‌های خودروسازی نسبت به گذشته گام‌هایی در راستای ارتقا و بهبود کیفیت برداشته‌اند اما باید تلاش بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قانون ارتقای کیفی با  استانداردهای مشخص برای افزایش کیفیت خودرو تصویب شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این استانداردها به 85 مورد رسیده است.

  مصرف بنزین خودروهای ایرانی نسبت به دنیا بیشتر است بنابراین خودروسازان باید به سمت تولید خودروهای باکیفیت و کم مصرف یا خودروهایی با سوخت‌های غیرفسیلی و هیبریدی روند
  رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه خودروسازان برای کسب رضایت مردم راه طولانی در پیش دارند، ادامه داد: مصرف بنزین خودروهای ایرانی نسبت به دنیا بیشتر است بنابراین خودروسازان باید به سمت تولید خودروهای باکیفیت و کم مصرف یا خودروهایی با سوخت‌های غیرفسیلی و هیبریدی روند.

  فواید تولید خودروی هیبریدی؛ صرفه‌جویی در مصرف سوخت و کاهش آلاینده‌های محیطی

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان دنیا به سمت استفاده از برق در تولید خودرو رفته اند، گفت: با این اقدام از یک سو مصرف سوخت و از سوی دیگر میزان آلاینده کاهش پیدا می‌کند که می‌تواند از نظر اقتصادی به صرفه کشور باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط