رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت:

کمبودی در بازار موتورسیکلت نداریم

صادرات هوندا به عراق و افغانستان

عصر خودرو- یک مقام مسئول با بیان اینکه بیشتر قطعات موتورسیکلت تولید داخل است گفت: کمبودی در بازار موتورسیکلت وجود ندارد.

کمبودی در بازار موتورسیکلت نداریم
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد خادم منصوری رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت با بیان اینکه کمبودی در بازار موتورسیکلت وجود ندارد گفت: تاثیر تحریم‌ها بر این صنف بسیار ناچیز بوده است و امیدواریم امسال همکاری‌ها برای ترخیص  اجناسی که در گمرک  باقی مانده صورت گیرد.

  منصوری با بیان اینکه هوندا به کشور‌هایی همچون عراق و افغانستان صادر می‌شود اظهار کرد: هم اکنون وارداتی در این بازار نداریم.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت با بیان اینکه بیشتر قطعات موتورسیکلت تولید داخل است افزود: امیدواریم که این بازار همچنان بتواند به تولیدات خود ادامه دهد.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت به ضرورت حمایت دولت از تولیدکنندگان پرداخت و اظهار کرد: با ظرفیت بالقوه ای که در این صنف وجود دارد اگر مورد حمایت قرار گیرد می تواند بر میزان اشتغالزایی خود در اقتصاد کشور بیفزاید.

  وی بیان کرد: چند سالی است که موتورسیکلت هندی در بازار مونتاژ و به بنکداران فروخته می‌شود.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت یادآوری کرد: در زمان رشد قیمت دلار و افزایش قیمت محصولات، برخی افراد برای کسب سود بیشتر به بازار‌های مختلف ورود کردند و محصولات آن بازار را بدون هیچ‌گونه اطلاعاتی خریداری کردند که بازار موتورسیکلت مستثنی از این قاعده نبود.

  منصوری بیان کرد: 2 سالی است که موتورسیکلت برقی در بازار تولید می‌شود، اما متاسفانه بعلت ضعف در خدمات دهی به ویژه در زمینه شارژ باتری استقبال چندانی از آن صورت نگرفته است، طرحی برای افزایش گرایش به استفاده از موتورسیکلت‌های برقی در نظر گرفته ایم تا دولت برای خدمات پس از فروش آن ورود کند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط