برنج

دوره بحران فعلی صنعت، گذرا است

عصر خودرو- مهندس پورزرین گفت: تحریم ها بیشترین ضربه را به صنعت کشور وارد کرده است به طوری که در حال حاضر می توان آن را یک مشکل اصلی در تولید به شمار آورد . از این رو برای بی اثر کردن این تحریم ها و گذر از آنها تلاش ویژه ای لازم است تا تولید مجددا رونق یابد و پا برجا بماند .

دوره بحران فعلی صنعت، گذرا است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، مهندس پورزرین مدیرعامل گروه بهمن در بازدید از شرکت بهمن دیزل در شهر صنعتی البرز با اشاره به اهمیت اشتغال در کشور و لزوم توجه و برنامه ریزی مناسب برای صنعت گفت: تحریم ها بیشترین ضربه را به صنعت کشور وارد کرده است به طوری که در حال حاضر می توان آن را یک مشکل اصلی در تولید به شمار آورد . از این رو برای بی اثر کردن این تحریم ها و گذر از آنها تلاش ویژه ای لازم است تا تولید مجددا رونق یابد و پا برجا بماند .
  پورزرین در این بازدید با تاکید بر این نکته که نباید  از شرایط تولید توقع  بالایی داشت گفت: هرچند برای توسعه تولید با مشکلاتی همراه هستیم  اما امیدواریم تا  زیرساخت ها را برای بازسازی این شرکت و افزایش تولیدات آماده کنیم .
  مدیرعامل گروه بهمن در پایان از عرضه محصولی جدید از شرکت بهمن دیزل خبر داد و گفت: در حال تهیه و عرضه یک محصول داخلی در بهمن دیزل هستیم و انشالله به زودی خبرهای خوبی از تولید این محصول جدید اعلام خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط