اطلس خودروکار کلیک

اتومکانیکای استانبول ۲۰۱۹ (۲۴)

سیستم مالتی مدیا با فناوری ایرانی و قابلیت صادرات به بازار های جهانی

عصر خودرو- شرکت دهکده جهانی که بیشتر با برند اتولوکس در ایران شناخته شده است، طیف گسترده‌ای از محصولات در زمینه مالتی مدیا خودروهای تولید داخل را عرضه می‌کند.

سیستم مالتی مدیا با فناوری ایرانی و قابلیت صادرات به بازار های جهانی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، این شرکت که بیشتر با خطوط تولید خودروسازان همکاری دارد، هم‌اکنون مالتی مدیا اختصاصی طیف گسترده‌ای از خودروها را با فناوری داخلی تولید می‌کند و توانمندی‌های خود را در اتومکانیکای استانبول 2019 در معرض نمایش قرار داده بود. در این ویدئو، مهندس اخوان، مدیر فنی این شرکت مروری کوتاه بر کارکرد یکی از محصولات اتولوکس دارد.

  ****
  نمایشگاه اتومکانیکای استانبول در روزهای 15 تا 18 فروردین‌ماه با حضور بیش از 1400 شرکت از سراسر جهان در ترکیه برگزار شد. شرکت دروازه تجارت فراسو، نماینده رسمی مجموعه مسه فرانکفورت در ایران ثبت‌نام و هماهنگی حضور شرکت‌ها و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه را بر عهده داشت و پاویون ایران توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران برپا شده بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نمایشگاه می‌توانید به وبسایت automechanika-istanbul.tr.messefrankfurt.com مراجعه کنید. برای ثبت‌نام در دوره آینده و یا کسب اطلاع در زمینه حضور در دیگر نمایشگاه‌های خانواده اتومکانیکا در سرتاسر جهان می‌توانید از طریق شرکت دروازه تجارت فراسو نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایید. برای این منظور می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.iran-messefrankfurt.com مراجعه کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط