برنج

آغاز شرایط ویژه فروش فوری محصولات مدیران خودرو ویژه بهار ۹۸

عصر خودرو- شرکت مدیران خودرو، از روز پنج شنبه ۲۲ ام فروردین ماه، تعداد محدودی از محصولات خود را با مدل ۹۸ و شرایط ویژه فروش از جمله تسهیلات منعطف و تحویل فوری در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

آغاز شرایط ویژه فروش فوری محصولات مدیران خودرو ویژه بهار ۹۸
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، این شرکت در نظر دارد از روز پنج شنبه 22  ام فروردین ماه، تعداد محدودی از محصولات خود را با مدل 98 و شرایط ویژه فروش از جمله تسهیلات منعطف و تحویل فوری در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  بر اساس این طرح، خودروی 315 با پیش پرداخت 35 درصد و سایر خودروها از جمله X22 و خودرو X33 با پیش پرداخت 45 درصد در اختیار مشتریان علاقه مند قرار خواهد گرفت. الباقی قیمت خودرو نیز بصورت تسهیلات منعطف و مطابق با سلیقه و شرایط اقتصادی مشتریان و با دوره بازپرداخت حداکثر تا 48 ماه محاسبه میگردد.
  همچنین تحویل خودرو بصورت فوری و حداکثر ظرف مدت 30 روز کاری خواهد بود. لازم به ذکر است کلیه محصولات برند ام وی ام دارای گارانتی سه ساله و یا 60 هزار کیلومتر پیمایش بوده و انجام سرویس اولیه کلیه خودروها برای عموم مشتریان و در تمام سطح شبکه خدمات پس از فروش گسترده شرکت مدیران خودرو بصورت رایگان صورت خواهد پذیرفت. علاقه مندان میتوانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.irاز جزئیات این شرایط جذاب و همچنین نزدیکترین نمایندگی محل مورد نظر خود مطلع گردند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط