اوتو ۳۶۰

راننده اشنویه ای ۲ گوشی تلفن همراه را به صاحبش بازگرداند

عصر خودرو- رییس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری اشنویه گفت: راننده تاکسی امانتدار این شهر ۲ دستگاه گوشی آیفون بجا مانده در خودرو به ارزش تقریبی ۲۶۰ میلیون ریال را به صاحبش بازگرداند.

راننده اشنویه ای ۲ گوشی تلفن همراه را به صاحبش بازگرداند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، علی تندرست افزود:«طاهر دنیا دیده» راننده متعهد آژانس تاکسی تلفنی، این 2 گوشی تلفن همراه را به سازمان حمل و نقل شهرداری تحویل داده بود که پس از مراجعه صاحب آن به وی تحویل داده شد.
  وی با قدردانی از امانتداری این راننده تاکسی اظهار داشت: به زودی طی مراسمی از این اقدام پسندیده راننده تاکسی که یکی از رانندگان امانتدار این شهرستان به شمار می رود، تجلیل می شود.
  تندرست گفت: مردم برای حفظ امنیت بیشتر از وسایل نقلیه عمومی و دارای مجوز تاکسیرانی استفاده کرده و از سوار شدن به خودروهای شخصی خودداری کنند.
  به گزارش ایرنا، هم اکنون 391 دستگاه تاکسی در این شهرستان به صورت خطی، گردشی و تلفنی کار حمل و نقل شهری را برعهده دارند که از این تعداد 139 دستگاه را تاکسی های گردشی و خطی، 252 دستگاه تاکسی های تلفنی در قالب 18شرکت قانونی مجوزدار، یک دستگاه ون و یک دستگاه مینی بوس تشکیل می دهد.
  اشنویه دارای 74 هزار نفر جمعیت است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط