برنج

BMWLAND.ir سایت تخصصی خرید و فروش خودروهای ب ام و؛

پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان

عصر خودرو- پرشیا خودرو نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، همواره در ارائه خدمات جدید و متمایز به مشتریان و دوستداران این برند تکنولوژیک و پیشرو آلمانی پیشتاز بوده است. اخیرا این شرکت درراستای مسئولیت خود و در جهت رفاه حال مالکانی که قصد فروش خودروهای دست دوم یا نو ب ام و ومینی خود را دارند و همچنین افرادی که به دنبال خرید یک خودروی ب ام و و مینی از منبعی معتبر هستند سایت BMWLAND.ir راه اندازی کرده است.

پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، فروشندگان خودروهای ب ام و و مینی نو و دست دوم می توانند با فراغ خاطر خودروهای خود را بعد از دریافت تایدیه سلامت و کارکرد جهت فروش در شبکه فروش پرشیا خودرو و این سایت قرار دهند . خودروهای قرار داده شده در این سایت  همگی در شوروم مرکزی پرشیا خودرو یا نمایندگی های سطح کشور پرشیا خودرو موجود هستند و  بازدید فیزیکی آنها به آسانی میسر است . همچنین صدور برگه تایدیه فنی توسط پرشیا خودرو برای این خودروها خیال خریدارن را از بی رنگ بودن خودرو، کارکرد واقعی ، سلامت و اصالت آپشن ها مطمئن می کند .
  خریدارن و علاقه مندان به ب ام و مینی های دست دوم و نو نیز می توانند به راحتی خودروهای مناسب با بودجه خود را بدون دغدغه و ترس از فریبکاری ، تغییر کیلومتر کارکرد یا فابریک نبودن آپشن ها، در این سایت بیابند .
  خودروهای عرضه شده در این وب سایت همگی دارای گارانتی پرشیا خودرو هستند . فروشندگانی که خودروهای ب ام و آنها فاقد گارانتی است یا زمان گارانتی آنها به پایان رسیده است نیز می توانند قبل از اقدام به فروش خودروی خود در این سایت و شبکه فروش پرشیا خودرو درصورت احراز صلاحیت خودرو اقدام به خرید بسته های  متنوع گارانتی برای خودرویشان نمایند این بسته های گارانتی از یکسال تا سه سال وشامل گارانتی کامل یا فقط گارانتی موتور و گیربکس و قوای محرکه است .
  علاقه مندان جهت اطلاع و آشنایی با این خدمت جدید پرشیا خودرو می توانند  به وب سایت BMWLAND.ir مراجعه یا با تلفن 4591 تماس حاصل نمایند .

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۹۰
    • خودرو امروز ۴۸۹
    • خودرو امروز ۴۸۸
    • خودرو امروز ۴۸۷
    • خودرو امروز ۴۸۶
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
    آرشیو