رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

برخورد با اتوبوس‌های متخلف شرکت واحد در دستور کار پلیس

عصر خودرو- رئیس اجرائیات پلیس راهور پایتخت گفت: برخورد با تخلفات اتوبوس‌های واحد فاقد پلاک در دستور کار پلیس قرار دارد.

برخورد با اتوبوس‌های متخلف شرکت واحد در دستور کار پلیس
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس،  سرگرد نصیرملا رییس اجراییات پلیس راهور فاتب ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: گاهی مشاهده می‌شود که اتوبوس‌های شرکت واحد مخصوصاً اتوبوس‌های BRT و مشخصاً اتوبوس‌هایی که بر روی آن‌ها پلاک ملی الصاق نشده است اقدام به انجام تخلفاتی نظیر عبور از چراغ قرمز می‌کنند.

  وی گفت: منشاء این امر شاید از آنجایی باشد که رانندگان اینگونه وسایل نقلیه تصور می‌کنند که امکان ثبت تخلفات آنان وجود ندارد.

  رئیس اجراییات پلیس راهور فاتب تصریح کرد: اداره اجراییات پلیس راهور فاتب در این خصوص تدابیر لازم و مقتضی را اندیشیده و برخورد با تخلفات اتوبوس‌های فاقد پلاک ملی را در دستور کار قرار داده است.

  نصیرملا افزود: همکاران بنده در اداره اجراییات با پیگیری تصاویر مربوط به تخلفات اتوبوس‌های مذکور، ضمن شناسایی و ثبت پلاک موقت منصوب بر روی وسایل نقلیه فوق، اقدامات لازم را در خصوص فراخوان راننده‌ها، برخورد قانونی و معرفی راننده متخلف به شرکت واحد اتوبوسرانی انجام خواهند دادکه این اقدام در راستای اجرایی طرح طاهر، ارتقاء انضباط ترافیکی و حفظ ایمنی ترافیک و حقوق شهروندی انجام می‌پذیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط