اوتو ۳۶۰

صرفه جویی در وقت کارمندان با ربات کارخانه فورد

عصر خودرو- شرکت خودروسازی فورد همزمان با تلاش برای تولید خودروهای خودران، به فکر خودکار کردن کارخانه خود نیز افتاده و ربات خاصی را برای انتقال سریع و موثر اقلام مختلف به کار گرفته است.

صرفه جویی در وقت کارمندان با ربات کارخانه فورد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، شرکت خودروسازی فورد همزمان با تلاش برای تولید خودروهای خودران، به فکر خودکار کردن کارخانه خود نیز افتاده و ربات خاصی را برای انتقال سریع و موثر اقلام مختلف به کار گرفته است. این ربات برای به مقصد رساندن سریع هر کالا و محصول مسیر پیش رو بر مبنای موانع موجود بررسی می کند تا بهترین مسیر را انتخاب کند.

  این ربات هر روز در مجموع 40 ساعت از وقت کارکنان هر بخش از کارخانه خودروسازی فورد را آزاد کرده و به آنها فرصت می دهد تا برای انجام امور دیگری برنامه ریزی کنند.

  ربات یادشده که Survival نام دارد، اولین بار در یکی از کارخانه های فورد در اروپا مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تولید این ربات هوشمند توسط کارکنان خود شرکت فورد انجام شده است. ربات یادشده مجهز به حسگرهایی است که مسیریابی و شناسایی موانع را توسط آن ساده می کند.

  ربات Survival آخرین مراحل آزمایشی را پشت سر گذاشته و قرار است به زودی در کارخانه فورد در شهر والنسیای اسپانیا برای تحویل قطعات یدکی خودروهای گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور