هیوندای

مدیر تسلا:

تا ۱۰ماه دیگر پولمان تمام می شود

عصر خودرو- الون ماسک مدیر عامل تسلا هشدار داده که تا ۱۰ ماه دیگر این شرکت پولی در اختیار نخواهد داشت، مگر اینکه تغییراتی بنیادین و اساسی در خود ایجاد کند.

تا ۱۰ماه دیگر پولمان تمام می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، وی با ارسال ایمیلی خطاب به کارکنان تسلا گفته است باید از اقدامات هزینه آفرین در این شرکت خودداری شود.

  در ادامه این نامه آمده که الون ماسک و زاککرکورن مدیر ارشد امور مالی تسلا که به تازگی به این سمت منصوب شده به طور دقیق به بازنگری در هزینه‌های جاری این شرکت می‌پردازند. این بازنگری شامل کلیه پرداخت‌ها، شامل دستمزدها، هزینه سفرها، کرایه‌ها و هرگونه پرداختی خواهد بود که ممکن است خارج از سیستم بانکی انجام شده باشد.

  کل درآمد تسلا در سه ماهه اول سال 2019 بالغ بر 2.2 میلیارد دلار بوده است. اما این شرکت طی همین مدت 702 میلیون دلار را هم از دست داده است. مدیران این شرکت به تازگی برای جبران هزینه‌های سرسام آور خود به جمع آوری 2.7 میلیارد دلار کمک مالی پرداخته اند.

  تسلا در سال 2015 نیز بحران مالی مشابهی را پشت سر گذارده بود. اما این برای اولین بار است که الون ماسک برای حل این مشکل قصد دارد شخصاً در جزئی‌ترین امور مالی تسلا دخالت کند. این شرکت برای کاهش هزینه‌ها در ژوئن گذشته نیز 9 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده بود.

   

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور