پیت استاپ

عضو شورای شهر تهران:

کارت بلیت خبرنگاری باید بدون مبلغ باشد!

عصر خودرو- عضو شورای شهر تهران نسبت به تخلف در صدور کارت بلیت خبرنگاری از سوی معاونت حمل‌ونقل شهرداری تهران تذکر داد.

کارت بلیت خبرنگاری باید بدون مبلغ باشد!
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از اقتصادآنلاین ، حجت نظری، عضو شورای شهر تهران در تذکری پیش از دستور خود با اشاره به حضور بدون ساماندهی دستفروشان و مشاغل سیار، در پیاده رو‌ها گفت: مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرده که از جمله مهم‌ترین مثال‌های آن وضعیتی است که چهارراه ولیعصر به آن دچار شده است.

  وی ادامه داد: از شهرداری تهران می‌خواهم هرچه زودتر مصوبه شورای شهر تهران باعنوان ساماندهی مشاغل سیار و بی‌کانون را اجرایی کند.

  او همچنین با اشاره به تخلف در صدور کارت بلیت خبرنگاری اظهار کرد: بر‌اساس مصوبه شورای شهر، کارت بلیت مترو و اتوبوس برای خبرنگاران باید رایگان و بدون سقف مبلغ باشد که به مدت یک سال در اختیار آنان قرار می‌گیرد. اما متاسفانه در تخلفی آشکار از مصوبه شورای شهر تهران، ری و تجریش، در سال گذشته کارت بلیت یک‌ساله با مبلغ 350هزارتومان در اختیار خبرنگاران قرار گرفت و گویا امسال نیز بناست برخلاف مصوبه شورا عمل کرده و کارت بلیت خبرنگاران را با مبلغی مشخص، در اختیارشان قرار دهند. در همین راستا نیز تاکید می‌کنم که باید طبق مقررات، بلیت مترو خبرنگاران یکساله و بدون مبلغ باشد.

  وی تاکید کرد: چند روز پیش نیزخبری از سوی پلیس منتشر شد که کارت بلیت مترو با اعتباری 47 ساله در یکی از ایستگاه‌های متروی پایتخت کشف شده است. لازم است در این مورد نیز بررسی‌های لازم انجام شده و اگر افرادی توانسته‌اند بلیت مترو را هک کنند، باید بررسی شود که چه باگ‌های امنیتی در این کارت‌ها وجود دارد که امکان جعلی آن را فراهم می‌کند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید