اوتو ۳۶۰

محدودیت‌های ترافیکی جمعه در جاده کرج - چالوس اعمال می‌شود

عصر خودرو- رئیس پلیس راه استان البرز از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده کرج - چالوس خبر داد و گفت: روز جمعه هفته جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز تردد وسائل نقلیه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی جمعه در جاده کرج - چالوس اعمال می‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، سرهنگ رضا گودرزی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اظهار داشت: از ساعت 15 روز جمعه هفته جاری تا ساعت 24 همان روز، تردد وسائل نقلیه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و همچنین تردد وسائل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه هفتم تیر ماه الی ساعت 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

  وی افزود: تردد وسائل نقلیه از ساعت 13 روز شنبه هشتم تیرماه تا ساعت دو بامداد روز یکشنبه نهم تیرماه، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می‌ شود؛ همچنین تردد وسائل نقلیه از ساعت 16 روز شنبه هشتم تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود و تا تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.

  رئیس پلیس راه استان البرز، با بیان اینکه چنانچه حجم بالای تردد در هر زمان سبب گره ترافیکی در محور کرج - چالوس شود، محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، اظهار کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز جمعه و شنبه در این محور ممنوع است و ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس نیز ادامه دارد.

  گودرزی به رانندگان توصیه کرد، علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند و یادآور شد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط