رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان:

۱۵ نقطه پر تصادف در زنجان شناسایی شده است

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از شناسایی ۱۵ نقطه پر تصادف و حادثه خیز در استان زنجان خبر داد.

۱۵ نقطه پر تصادف در زنجان شناسایی شده است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی صبح شنبه در جلسه کارگروه حمل‌ونقل و ترافیک در محل فرماندهی انتظامی استان زنجان، از شناسایی 15 نقطه پر تصادف و حادثه‌خیز درون شهری در استان زنجان خبر داد و گفت: توجه به ایمن‌سازی این نقاط باعث کاهش تصادفات می‌شود.

  وی بابیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی با همکاری شهرداری نسبت به ایمن‌سازی این نقاط برنامه لازم را تدوین کرده است، اظهار کرد: متأسفانه در مرکز شهر زنجان کمربندی شمالی اتوبان 22 بهمن بیشترین تصادفات درون‌شهری را دارد.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از 39 نفر براثر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان جان خود را از دست دادند که از این تعداد 18 نفر در کمربندی شمالی اتوبان 22 بهمن شهر زنجان فوت شدند.

  شیرمحمدی به وقوع تصادفات درون‌شهری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سه ماه امسال سه نفر براثر تصادفات درون‌شهری جان خود را از دست دادند و تصادفات فوتی درون‌شهری زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش دارد.

  وی تأکید کرد: متأسفانه طی سه ماه امسال علت بیشتر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان عدم توجه به جلو، سبقت غیرمجاز و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: رانندگان در حین رانندگی اقدام به صحبت کردن با تلفن همراه کرده، بچه به بغل رانندگی می‌کنند و یا اینکه مشغول پیامک دادن هستند که اینها علت تصادفات را تشدید می کنند.

  شیرمحمدی به برخورد پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگان خانم بی‌حجاب اشاره کرد و گفت: پلیس آنها را جریمه و خودرو را متوقف خواهد کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط