برنج

شش سال پیش در چنین روزی

گزارش صنعت خودرو روی میز روحانی

عصر خودرو- ۶ سال پیش در چنین روزی مشاور انجمن خودروسازان با بیان اینکه امسال مشکلات صنعت خودرو میزان حجم تولید را به ۵۰۰هزار دستگاه کاهش خواهد داد،گفت: انجمن خودروسازان با تدوین جزوه ای مشکلات صنعت خودرو را برای دولت روحانی ارسال کرده است.

گزارش صنعت خودرو روی میز روحانی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵:۰۰

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» ،  داود میرخانی رشتی با اشاره به اینکه حجم تولید خودرو در سال 90 حدود یک میلیون و 650 هزار دستگاه بوده است، اظهار داشت: این میزان حجم تولید خودرو در سال 91 با کاهش نسبی به 800 هزار دستگاه رسیده است.
  مشاور انجمن خودروسازان اضافه کرد: مشکلات مالی و عدم اختصاص ارز و تسهیلات به صنعت خودرو میزان حجم تولید را در سال جاری به حدود 500 هزار دستگاه خواهد رساند که این رقم نشان از آن دارد که امسال 70 درصد ظرفیت تولید خودروسازان بدون استفاده خواهد ماند.

  http://www.asrekhodro.com/News/33434
  پیگیری رییس مجلس برای دریافت بودجه مجلس جهت تفحص از صنایع خودروسازی
  6 سال پیش در چنین روزی   رییس هیات تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی از تلاش علی لاریجانی برای دریافت بودجه مجلس و اختصاص بودجه مورد نیاز برای هیات تفحص از صنایع خودروسازی خبر داد.

  http://www.asrekhodro.com/News/33411

  به جای نامه‌نویسی، حقوق مصرف‌کنندگان خودرو را تامین کنید
  6 سال پیش در چنین روزی یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است: مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت به جای نامه‌نویسی‌های بی حاصل، با تشدید نظارت بر عملکرد خودروسازان حقوق مصرف‌کنندگان خودرو را تامین کنند.

  http://www.asrekhodro.com/News/33397

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط