برنج

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب:

پلیس راهور تهران ۱۰۸۴ خودرو را راهی تعمیرگاه کرد

عصر خودرو- پلیس راهور تهران بزرگ در چهارماه ابتدایی سال جاری ۱۰۸۴ خودرو را به دلیل نقص فنی دودزا بودن، راهی تعمیرگاه کرد.

پلیس راهور تهران ۱۰۸۴ خودرو را راهی تعمیرگاه کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ،  سرهنگ مسعود جبارزاده معاون عملیات ترافیک راهور فاتب  از برخورد جدی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی با خودروهای دودزا و منجر به آلودگی هوا خبر داد و گفت: شهروندان محترم پایتخت توجه داشته باشند با توجه به اینکه آلودگی هوا تهران از اصلی‌ترین مشکلات این کلان‌شهر می‌باشد که می‌تواند مشکلات تنفسی و سلامتی زیادی را برای شهروندان به همراه داشته باشد، پلیس راهور طرح برخورد با خودروهای دودزا و آلاینده هوا را در بهار و تابستان نیز اجرا می‌نماید و با خودروهای دودزا برخوردی قاطع و جدی خواهد داشت.

    جبارزاده در همین رابطه اظهار داشت: افزون بر این، با فک پلاک این خودروها، به آن‌ها پلاک اعزام به تعمیرگاه داده می‌شود و مالکان این خودروها موظفند ظرف 10 روز نسبت به رفع نقص خودروی خود اقدام کنند. پس از بازدید کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی و تنها در صورت تأیید ایشان، پلاک این خودروها بازگشت داده می‌شود. در همین راستا توصیه می‌شود، رانندگان وسایل نقلیه نسبت به رفع نقص خودرو، اخذ برگه معاینه فنی و اطمینان یافتن از سلامت فنی وسیله نقلیه خود هرچه سریعتر اقدام نمایند.

    برچسب ها
    کرمان موتور
    مطالب مرتبط