برنج

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

کارت سوخت هیچ ارتباطی به گرانی بنزین ندارد

نظارت دقیق‌تر بر استفاده از کارت سوخت

عصر خودرو- عبدالحمید خدری عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه روی کار آمدن دوباره کارت سوخت هیچ ارتباطی به گرانی بنزین ندارد، گفت: گرانی بنزین در دستور کار نیست.

کارت سوخت هیچ ارتباطی به گرانی بنزین ندارد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرفوری، عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع کارت سوخت و توزیع سوخت با استفاده از کارت، هیچ ارتباطی به گرانی بنزین ندارد، اظهارداشت: این یکی از راه‌ها برای مبارزه با قاچاق سوخت است. چون زیرساخت‌ها فراهم بود و هزینه زیادی برای این کار شده بود. تصمیم بر این شد که استفاده از کارت سوخت احیا شود.

  وی ادامه داد: من تاکید می‌کنم که توزیع کارت سوخت ارتباطی به گرانی سوخت ندارد و ما برنامه‌ای برای این کار نداریم.

  حجت‌الاسلام خدری تصریح کرد: کارت سوخت یکی از راه‌های جلوگیری از قاچاق سوخت است. با توجه به بالابودن قیمت دلار در کشور ما شاهد افزایش قاچاق سوخت به طرق مختلف هستیم، به همین دلیل اجرای توزیع سوخت با استفاده از کارت دوباره در دستور کار قرار گرفت.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد که حداقل مزیتی که کارت سوخت داشت این بود که مصرف روزانه سوخت در کشور برای دولت مشخص بود، در این دوره فشارها بر شهروندانی که از خودرو استفاده می‌کنند برای استفاده از کارت سوخت شخصی‌شان بیشتر می‌شود.

  وی ادامه داد: ما در این دوره شاهد نظارت دقیق‌تر بر استفاده از کارت سوخت هستیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط