برنج

مرسدس خودروی ۱۹۳۲ خود را بازسازی کرد

عصر خودرو- مرسدس بنز کلاسیک که یکی از زیرمجموعه های شرکت مرسدس به منظور بازسازی خودروهای قدیمی این شرکت است، یک خودروی مسابقه ای مربوط به سال ۱۹۳۲ را بازسازی کرده است.

مرسدس خودروی ۱۹۳۲ خود را بازسازی کرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر  ، قرار است این خودروی بازسازی شده که اس اس کی ال نام دارد، در نمایشگاه Concours d'Elegance 2019 در پبل بیچ کالیفرنیا به نمایش گذاشته شود.

  موضوع این نمایشگاه خودروهای اسپرت تولید شده در 125 سال گذشته است و بسیاری از شرکت های خودروساز قدیمی دنیا مدل های کلاسیک بازسازی شده خود را در نمایشگاه مذکور در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

  علاوه بر خودروی مسابقه ای سال 1932 مرسدس، در این نمایشگاه یک خودروی کلاسیک دیگر به نام دبلیو 142 که محصول سال 1938 است نیز به نمایش گذاشته می شود. بنز برای بازسازی و نمایش یکی از قدیمی ترین تولیدات خود به نام موتورواگن که در سال 1986 ساخته شده هم برنامه ریزی کرده است.

  خودروهای بازسازی شده دیگری که توسط مرسدس بنز در معرض دید علاقمندان قرار می گیرند، عبارتند از مرسدس سیمپلکس محصول سال 1903 با موتور 40 اسب بخاری و مرسدس بنز ای سی کیو مدل 1886.

   

  مرسدس اس اس کی ال با موتور 240 اسب بخاری قابل ارتقا به 300 اسب بخار، حداکثر سرعت 230 کیلومتر در ساعت و طراحی بدنه منحصر به فرد از شگفتی های فنی و مهندسی زمان خود محسوب می شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط