برنج

اختصاص روزانه ۱۰۳ هزار سهمیه و مجوز طرح ترافیک

بسته‌های اعتباری تخفیف دار ویژه پزشکان

عصر خودرو- مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه سقف مجموع سهمیه‌ها و مجوزهای طرح ترافیک روزانه ۱۰۳ هزار مورد است، گفت: خودروهای آتش‌نشانی، اورژانس تهران و همه خودروهای عملیاتی شرکت‌های آب، برق و گاز معاف از پرداخت عوارض طرح ترافیک هستند.

اختصاص روزانه ۱۰۳ هزار سهمیه و مجوز طرح ترافیک
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، عمار سعیدیان فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک  ، اظهار داشت: طبق مصوبه شورای ترافیک شهر تهران، خودروهای آتش‌نشانی، اورژانس تهران و همه خودروهای عملیاتی شرکت‌های آب، برق و گاز معاف از پرداخت عوارض طرح ترافیک هستند.

  وی افزود: خودروهای عملیاتی آتش نشانی معاف از پرداخت عوارض طرح‌ترافیک‌ است، اما پرسنل آتش نشانانی مانند همه کارمندان و مشاغل مختلف در شهر تهران، به منظور رفت و آمد با خودرو شخصی به محل کار باید عوارض تردد در محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا را پرداخت کنند.

  مدیر واحد در ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیکی در مورد سهمیه طرح ترافیک پزشکان اظهار داشت: تعداد سهمیه تخصیص یافته به پزشکان و پیراپزشکان در سال 98 مشابه سال 97 بوده، که جهت تخصیص به سازمان نظام پزشکی تحویل داده شده است.

  سعیدیان فر با اشاره به اینکه با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهر تهران، سقف مجموع سهمیه‌ها و مجوزهای روزانه 103 هزار سهیمه برای طرح ترافیک در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: سهمیه‌های مربوط به نظام پزشکی مانند تمام سهمیه های تخصیص یافته به تمام ارگان‌های دولتی و غیر دولتی، دارای مجوز تردد در روزهای آلودگی هوا است و صاحبان سهمیه‌های مذکور می‌توانند از بسته‌های اعتباری تخفیف دار نیز بهره‌مند شوند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط