برنج

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

محدودیت ترافیکی در جاده چالوس

استراحت اجباری جاده چالوس و هراز از عصر امروز

عصر خودرو- رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی دو مسیر هراز و کندوان پلیس راه استان امروز محدودیت‌های ترافیکی در این دو جاده اعمال می‌کند.

محدودیت ترافیکی در جاده چالوس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه آمد و شد وسایل نقلیه در جاده کندوان از کرج به چالوس از ساعت 15 امروز ممنوع می‌شود، افزود: رفت و آمد انواع خودرو‌ها از مرزن آباد به کرج از ساعت 18 امروز تا 2 بامداد فردا یکطرفه است.

  وی با اشاره به ادامه محدودیت ترافیکی در جاده های استان ، گفت: آمدوشد خودرو‌ها در جاده هراز از رودهن به آمل ساعت 16 ممنوع است.

  سرهنگ قدمی افزود: رفت و آمد خودرو‌ها از ساعت 18 امروز تا 2 بامداد فردا یکشنبه 3 شهریور ماه از آمل به رودهن یک‌طرفه می‌شود.

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده هراز محدوده تونل سپاه صد حدود یک کیلومتر به سمت تهران، محدوده چلاو تا پارک جنگلی حدود 100 متر به سمت آمل سنگین گزارش شده است.

  به گفته قدمی ترافیک هم اکنون در جاده‌های چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری از شمال به سمت جنوب و بالعکس پرحجم است.

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

  مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت وجاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
  پایتخت
  پلیس راه
  پلیس راه استان
  جاده
  کنترل ترافیک

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط